Práce: PRODUKTOVÝ INŽENÝR

lokalita: Turnov zadavatel: KM ČR s. r. o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro významného klienta působícího v Automobilovém průmyslu, hledáme na tuto pozici kandidáty, kteří splňují vstupní požadavky a oslovila je pracovní nabídka a náplň na tuto pozici.

Náplň práce:

  • Zajišťování činnosti a zpracování příslušné dokumentace v rámci stanovených odpovědností a spolupráce na splnění požadavků zákazníka dle směrnic v procesu
  • Vypracování technické studie pro vypracování nabídky zákazníkovi
  • Analýza vstupních dat, rizik a proveditelnosti pro nabídku a dokumentace přehledu technických norem v rámci projektu
  • Specifikace výrobku na základě vstupních dat návrhu výrobku zajišťováním příslušné dokumentace
  • Řízení zpracování a aktualizace FMEA konstrukce výrobku včetně funkční analýzy
  • Specifikace obalů na hotový výrobek
  • V rámci pracovního zařazení odpovědnost za plnění příslušných požadavků systému jakosti dle ISO/TS 16 949, VDA 6.x, systému ochrany životního prostředí dle ISO 14001 a systému dle OHSAS 18001

Požadavky:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Zkušenosti minimálně 3 roky (nebo junior – absolvent)
  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem, německý jazyk výhodou
  • PC znalosti: CATIA V5, MS Office
  • Základní znalost norem řady ISO/TS 16 949, VDA 2 (PPAP), APQP
  • Nástroje řízení jakosti – DFMEA, základní znalost SPC a analýzy způsobilosti
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Propracovaný systém bonusů a prémií
  • Benefitní program Cafeterie
  • Příspěvek na stravování, závodní jídelna
  • Příspěvek na masáže
  • Dovolená 25 dnů

Oslovila Vás tato nabídka? Chcete pracovat pro TOP klienta? V případě zájmu volejte nebo pište pro bližší informace a osobní pohovor na tuto kontaktní osobu:

Jana Wollmannová
Tel. č. +420 734 443 276
E-mail: e-mail přes odpovědní formulář
Web: www.kmcr.eu

(evidenční číslo: 0017)

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Turnov

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.