Práce: Technický Konzultant

lokalita: Olomouc zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro softwarovou společnost, která v ČR působí již přes 20 let a vyvíjí softwarové produkty pro zahraniční zákazníky. Nyní hledáme dalšího člena jejich týmu.

Pracovní náplň:

  • rozšiřování modelu datového skladu a datových tržišť pro ITSM orientované domény
  • design OLAP kostek, návrh a realizace interaktivních reportů a KPI dashboardů
  • analýza obchodních i technických aspektů BI/DWH řešeni
  • práce s využitím Pentaho Business Intelligence platformy
  • řešení požadavků a poskytování podpory novým i stávajícím zákazníkům
  • aplikace agilních vývojových metod

POŽADAVKY:

  • IT vzdělání
  • výborné analytické schopnosti
  • znalost SQL
  • orientace v problematice BI, OLAP a datových skladů
  • zkušenosti s programováním nebo psaním skriptů

BENEFITY:
Práce v menší, ale stabilní společnosti, v neformálním prostředí, kde panuje přátelská atmosféra.
Množství firemních benefitů (až 30 dní dovolené, výuka jazyků v pracovní době, firemní školení, 13. plat, sick day, relokační balíček, benefitní systém formou „cafeteria“). Smlouva na donu neurčitou.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Olomouc

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.