Pracovník úklidu dětského centra v Čestlicích

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha-východ
Firma AVES PLUS, spol. s r.o.
Kategorie Ostatní
Min. vzdělání Základní
Délka prac. poměru na dobu určitou 1. 6. 2016 — 30. 6. 2017

Co od Vás očekáváme:

Hledáme kolegy se sníženou pracovní schopností, resp. částečné či plné ID, na pozici pracovník úklidu v Čestlicích.

Náplň práce:

  • úklid dětského centra
  • doplňování hyg. potřeb

Co od vás očekáváme:

  • bezúhonnost
  • aktivní přístup k práci
  • spolehlivé a slušné jednání

Co vám nabízíme:

  • nadstandardní mzdu
  • firemní pracovní oděv
  • plánování směn na základě domluvy
  • různorodá pracovní doba

  • Praha
  • AVES PLUS, spol. s r.o.
  • 10 000 – 12 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. května
  • Brno
  • fit4all CENTRUM s.r.o.
  • 24 500 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 2. října
  • Olomouc
  • Petr Pivoňka
  • Praha
  • EUROPERSONAL&FABRIKA, a.s.
  • 18 000 – 19 999 Kč
  • Pardubice
  • MAREVA GROUP s.r.o. v likvidaci
  • Zahraničí
  • APROXIMA cz, s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Kolín
  • MPS Přelouč s.r.o.
  • Praha

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

doba hledám náplň práce NDA nová oděv plán plánování práce pracovní pracovní doba pracovník centra dar firemní jednání náplň PR přístup schopnost standard