Hledáme lidem práci Manpower

Inženýr dodavatelské kvality pro automotive společnost

Lokalita Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

  • Řešení problémů s dodavatelem.
  • Schvalování všech kroků 8D.
  • Organizace a příprava na mimořádné události a řízení činností.
  • Hodnocení dodavatelů a sledování nákladů na nekvalitu dodavatele.
  • Řešení stížností.

Profil kandidáta:

  • Angličtina na pokročilé úrovni, protože budete komunikovat se zahraničními dodavateli.
  • Zkušenosti z automotive.
  • Znalost 8D.
  • Ochota cestovat (provádění auditů u dodavatelů).
  • Řp. sk. B.

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní doba.
  • Cafeteria systém.
  • Roční prémie.
  • Týden dovolená navíc.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Dotované závodní stravování.

Pokud Vás pozice zaujala, pošlete mi prosím svůj životopis. V případě dotazů jsem Vám k dispozici. Všechny Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

  • Jihlava
  • Autodoplňky JAMAR, s.r.o.
  • od 21 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. září
  • Jihlava
  • Pavel Halsch
  • 33 000 – 35 000 Kč
  • Chrudim
  • ASEI Co. s.r.o.
  • od 18 500 Kč
  • Chrudim
  • Technické služby Chrudim 2000 spol. s r…
  • 20 600 – 24 600 Kč
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • Jaroslav Basel
  • od 18 000 Kč
  • Valašské Meziříčí
  • JUDr. Lubomír Plesník LL.M., advokát
  • 20 000 – 30 000 Kč
  • Hovězí
  • WOODTRUCKING s.r.o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
  • Vsetín
  • Střední odborná škola Josefa Sousedíka…
  • od 19 770 Kč
  • Třinec
  • SENIOR DOMY POHODA a.s.
  • od 16 250 Kč
  • Ruprechtov
  • Tomek výroba s.r.o.
  • 32 000 – 35 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Klecany, Praha, Mělník, Kralupy nad Vltavou, Mnichovice, okres Praha-východ, Mladá Boleslav, Poděbrady, Kladno, Uhlířské Janovice, Benešov, Beroun

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

angličtina audit auto činnost den dění doba dovolená flexibilní hodnocení HR inženýr IT kandidát kvality náplň práce penzijní připojištění pojištění pozice práce pracovní pracovní doba připojištění příspěvek řízení sledování společnost stravování týden zkušenosti znalost životopis kov materiál mimořádné náklad náplň navíc organizace penzijní PR prémie problém profi případ příprava roční rok slané systém událost zahraniční závod zkušenost