Volné místo ve firmě LISI AUTOMOTIVE FORM a.s.

Operátor soustružnických automatů

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Čejč
Firma LISI AUTOMOTIVE FORM a.s.
Kategorie Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda od 18.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

LISI AUTOMOTIVE FORM a.s.

Jsme místní, ale přitom světoví… dodáváme součástky do 1/3 všech vyrobených aut na celém světě. Za tento úspěch vděčíme šikovným zaměstnancům, ale i silnému zázemí mateřské společnosti z Francie.

Co od Vás očekáváme:

Francouzská firma LISI AUTOMOTIVE FORM a. s. v Čejči, zabývající se výrobou bezpečnostních prvků do automobilů, přijme pracovníky do třísměnného provozu na pozici Operátor soustružnických automatů (4 volná místa).

Náplň práce:

  • 1. Provádí obsluhu soustružnických automatů.
  • 2. Provádí kontrolu vyráběných dílů dle kontrolního postupu.
  • 3. Zapisuje výsledky kontrol do náměrových listů.
  • 4. Zodpovídá za kvalitu výrobků.
  • 5. Zodpovídá za vyrobený počet kusů dle stanoveného cíle.
  • 6. Mění nástroje (poškozené nebo podle plánu výměny).
  • 7. Doplňuje olejové náplně stroje + dělá záznam.
  • 8. Manipuluje s mostovým jeřábem v prostoru stroje (výlisky, obrobky).
  • 9. Značí jednotlivé dávky, označuje bedny s výrobky.
  • 10. Dodržuje a respektuje pracovní instrukce.

Požadujeme

  • vyučení ve strojařském oboru
  • základní znalosti a dovednosti při provádění mechanických prací
  • manuální zručnost

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • závodní stravování
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • nástupní mzda: od 18 000,– Kč
  • nástup ihned

Kontaktujte mne prosím převážně na e-mail, děkuji.

  • Lanškroun
  • VERY GOODIES CZ s.r.o.
  • 17 000 – 22 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. října
  • Ostrava
  • KES - kabelové a elektrické systémy,…
  • 23 000 – 28 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 20. března
  • Prostějov
  • HIGHFIVE, s.r.o.
  • 15 000 – 17 999 Kč
Zveřejněno: 19. července
  • Frýdek-Místek
  • od 20 000 Kč
  • Poděbrady
  • FORCORP GROUP spol. s r.o.
  • Zkrácený úvazek
  • Trutnov
  • SWBC - service, a.s.
  • Praha

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Šlapanice, okres Brno-venkov, Brno, Uherské Hradiště

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

AJ auto automobil bezpečnost Bor cíle den dění e-mail firma instrukce IT místa mobil Most mzda náplň práce nástroje operátor penzijní připojištění plán pojištění postup práce pracovní pracovník připojištění příspěvek SOU společnost společnosti stabilní stravování týden týden dovolené navíc volná místa výsledky znalost znalosti Zruč automat cíl díl dny dovednost dovolené francouzská kontakt list náplň náplně nástroj navíc obor penzijní PR stroj výměny vyučení závod záznam životní