Práce: PA3907: Specialista dodavatelské kvality (SQA)

lokalita: Chrudim zadavatel: Personal Consult s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Požadavky:

  • M/Ž, SŠ/ VŠ vzdělání technického směru, 5 let praxe v automotive na obdobné pozici podmínkou, kde mají zažité systémy kvality dodavatelů, AJ na komunikativní úrovni slovem i písmem podmínkou! Znalost systémů řízení kvality a hodnocení dodavatelů; statistické metody, logické a analytické myšlení, velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Popis:
Spolupráce v rámci SQA na korporátní úrovni, uvolňování (schvalování) dodavatelů, provádět schvalování dodavatelů, vytvářet a udržovat seznam schválených dodavatelů, hodnocení dodavatelů, vylepšovat systém hodnocení dodavatelů, projednávat hodnocení dodavatelů s odpovědnými nákupčími s dodavateli, uvolňování produktu (dílu, materiálu), provádět vzorkování dílů a materiálů, reklamační řízení s dodavateli, v rámci potřeby a po dohodě a odsouhlasení nadřízeným vykonávat interní audity

Nabídka:
Práce na HPP, samostatná a zodpovědná práce v prosperující výrobní společnosti – Automotive, plat podle zkušeností a znalostí, nástup možný dle dohody. Bohatý systém firemních benefitů.

Pracoviště: Chrudim okres

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Chrudim

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

×
Toplist