Práce: PROGRAMÁTOR SVAŘOVACÍHO ROBOTA, 23 - 35 000 Kč

lokalita: Jihlava zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledá se programátor svařovacího robota! Hledáme někoho, kdo dokáže vdechnout život robotovi, který pak k sobě navždy spojí dva kusy nerezu, že je to pro Vás hračka? Tak proč ještě nemáme Váš životopis!

Náplň práce:

  • Offline a online programování svařovacího robota (Ishikawa)
  • Vytváření svařovacích programů
  • Komunikace s výrobním úsekem
  • Kontrola programovaných procesů

POŽADAVKY:

  • Min. SŠ (vhodné pro absolventy!)
  • Znalost programování svařovacích robotů (alespoň v rámci praxe při škole)
  • Základní znalosti v oboru sváření nerezu
  • AJ výhodou

BENEFITY:

Nabízíme:

  • Platové ohodnocení dle praxe a schopností
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na stravné
  • Dovolená navíc – za 1 odpracovaný rok 1 den dovolené navíc
  • Zázemí silné rostoucí společnosti
  • Další benefity

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Jihlava

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist