SERVISNÍ TECHNIK - SPECIALISTA, vhodné i pro šikovné absolventy

Ostrava
Plný úvazek

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost Grafton Recruitment s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Zobrazit nabídky firmy
Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:
Zobrazit všechny nabídky

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Jste technikem tělem i duší? Máte zájem o samostatnou a pestrou práci pro mezinárodní výrobní společnost, která je jedničkou na světě v oblasti svého podnikání? Pokud máte elektrotechnické vzdělání a domluvíte se anglicky, pak hledáme právě Vás! Ať už jste čerstvý absolvent nebo již zkušený kandidát, neváhejte a kontaktujte nás. Nabízíme Vám možnost osobního a profesního rozvoje!

Náplň práce:

  • řešení poruch výrobků (mechanických, elektrických)
  • jednodenní služební cesty k zákazníkovi (po zaučení možnost cestovat do zahraničí)
  • zjištění příčin poruchy
  • vytipování potřebných náhradních dílů, jejich objednání
  • komunikace se zákazníkem
  • reporting

POŽADAVKY:

  • elektrotechnické vzdělání
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • vyhláška 50
  • technický background
  • samostatnost

BENEFITY:

  • 5 týdnů dovolené
  • výkonnostní prémie – vypláceny měsíčně
  • docházkový bonus – vyplácen měsíčně
  • flexibilní pracovní doba
  • další prémie vypláceny v souvislosti s počtem odpracovaných let
  • příspěvky na stravování (oběd za 20 Kč)
  • sportovní aktivity hrazené firmou (tenis, badminton, lyžování …)

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

Gi Group Czech Republic, s.r.o. | Gi Group Czech Republic, s.r… | Česká Lípa Česká Lípa
  • 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. prosince
CHRIŠTOF, spol. s r.o. | CHRIŠTOF, spol. s r.o. | Brno Brno
  • 17 500 – 18 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. května
CITY CENTRE s.r.o. | CITY CENTRE s.r.o. | Nové Město, Praha Nové Město, Praha
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. května
M.Preymesser logistika, spol. s r.o. | M.Preymesser logistika, spol.… | Rychnov nad Kněžnou Rychnov nad Kněžnou
  • od 21 400 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. dubna
M.Preymesser logistika, spol. s r.o. | M.Preymesser logistika, spol.… | Rychnov nad Kněžnou Rychnov nad Kněžnou
  • od 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. dubna
KOBERCE BRENO, spol. s r.o. | KOBERCE BRENO, spol. s r.o. | Strakonice Strakonice
  • 30 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. dubna
METAL TRADE COMAX, a.s. | METAL TRADE COMAX, a.s. | Velvary Velvary
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. dubna

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

zájem