Volné místo ve firmě HAMAGA a.s.

Hledáme farmáře na rodinnou Farmu Semice u Písku

Pracovní poměr práce na plný úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Semice
Firma HAMAGA a.s.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

HAMAGA a.s.

HAMAGA je majetkový holding podnikající na českém trhu s téměř 25 letou historií. Zaměřujeme se na dlouhodobé investice v oblasti hotelnictví, sportu, zábavního průmyslu, real estate či zemědělství. HAMAGA investuje do řady odvětví od turismu, zábavy přes sport a nemovitosti až po zemědělství. Do naší skupiny spadá více než 7 úspěšných a prosperujících společností podnikajících na českém trhu. Usilujeme o vybudování dlouhodobého vztahu založeného na férovém přístupu a rodinné atmosféře. Cíleným investováním do zábavního průmyslu, sportu a volného času chceme našim klientům poskytnout dostatek možností, jak kvalitně strávit svůj volný čas a zapomenout tak na starosti všedních dní.

Rodinný přístup k podnikání se odráží i co do velikosti našeho týmu. V mateřské společnosti HAMAGA pracuje do 15 zaměstnanců. Nejen že v týmu panuje rodinná atmosféra, ale malý počet kolegů ovlivňuje agendu všech z nás. Práce každého člena týmu je velice komplexní, různorodá a samostatná. Rádi mezi námi uvítáme kolegy s otevřeným přístupem k práci a s nadšením k novým projektům, aby naše spolupráce byla efektivní a podnikání smysluplné.

O nás

Hledáme kolegu, který nám pomůže s péčí o náš dobytek, jelikož v životě skotu není nic důležitějšího, než jejich vnitřní psychická pohoda a spokojenost :).

 

Jsme rodinná Farma Semice s.r.o. a do současných rozměrů jsme vyrostli díky vizím, nadšení a odhodlání majitele a jeho zaměstnanců, kteří zvířatům dopřávají jen to nejlepší!

Chováme plemenná zvířata Limousine převážně na pastvinách a přistupujeme k nim s láskou a úctou.

Základem naší práce je ošetřování zvířat a práce v rostlinné výrobě. Do náplně práce tak spadá krmení, stlaní, manipulace se zvířaty a každý třetí týden služba na hlídání porodů (červenec – únor).

Do práce v rostlinné výrobě pak spadá sušení sena, senážování, lisování slámy a úklid pastvin.

Nutností je také jeden pracovní víkend za tři týdny.  

Pro práci v našem chovu je důležitá spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost a kladný vztah ke zvířatům. Na farmě se bez traktoru neobejdeme, a tak je pro výkon této práce nutný řidičský průkaz skupiny B a T.

Nabídnout můžeme práci v přírodě, v přátelském prostředí našich krásných Limousine, práci, která má smysl, a také dobré mzdový ohodnocení. Ubytování na naší farmě bohužel nejsme schopni nabídnout.

 

Pokud jsme Vás jen trochu zaujali, kontaktujte nás prosím na telefonním čísle zobrazit tel. číslo nebo prostřednictvím e-mailu: Odpovědět na inzerát. Více informací o nás najdete na webových stránkách https://www.farmasemice.cz/index

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Zobrazit výpis pracovních nabídek
Při odesílání Vaší odpovědi jsme si všimli, že jste již na tuto pracovní nabídku v minulosti () reagoval.

Skutečně chcete odeslat Vaši odpověď na stejnou nabídku opakovaně?

ANO NE

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2022 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena