Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Technolog v zakázkové výrobě, motivující mzda, bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Nový Bydžov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 50.000 – 70.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Máte zkušenosti s obráběním (točivými stroji) a máte vzdělání v tech. oboru? Pak se nám ozvěte, hledáme samostatného technologa pro zakázkovou výrobu do společnosti, která staví na dobrých vztazích a svobodě v práci! Nabízíme možnost rozvrhnout si prac. dobu dle Vašeho uvážení – dle potřeby možnost práce i z domu, a další zajímavé benefity, jako je kvartální bonus 20 %, aj.

  • optimalizace výrobních procesů a postupů
  • řízení projektů s ohledem na termíny, cenu, kapacity, omezení, přínos
  • návrhy a realizace změn výrobních technologií, nápravných opatření
  • komunikace s ext. dodavateli a spolupráce s dalšími odděleními ve společnosti

Nabízíme:

  • Velmi motivující finanční ohodnocení s bonusy – dle zkušeností
  • Týden dovolené navíc + 3 dny zdravotní volno
  • Samostatné rozvržení práce (možnost pracovat dle potřeby i z domu)
  • Flexi pass a další zajímavé benefity
  • Příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • Zajímavou práci pro stabilní společnost

Požadujeme:

  • Vzdělání v technickém, ideálně strojním oboru
  • Alespoň malá zkušenost se zakázkovou nebo malosériovou výrobou
  • Zkušenost s obráběním, popř. točivými stroji
  • Velkou výhodou, ne však podmínkou je schopnost komunikace v aj

Jičín, Hradec Králové, Poděbrady, Mladá Boleslav, Uhlířské Janovice

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Odbory - proč a jak je založit

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

AJ benefit benefity bonus bonusy Bor den hledám hodnocení IT komunikace Most možnost mzda náplň práce ohodnocení postup práce pracovní pracovní prostředí prostředí řízení společnost společnosti spolupráce stabilní týden týden dovolené navíc volno vzdělání zdravotní zkušenosti dny dovolené finanční kov náplň navíc obor oddělení PR proces procesů projekt přátelské příjemné schopnost stav stroj technické technolog termín výrobní zkušenost