Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Programátor výrobních zařízení, až 60.000 Kč+13. plat

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Chomutov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 42.000 – 65.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Jste zapálený programátor strojů s vášní pro inovace? Máte zkušenost s vytvářením programů pro NC, PLC nebo CNC zařízení v prostředí Step7 nebo v TiaPortálu? Pak nás určitě kontaktujte a přidejte se do fajn týmu mezinárodní společnosti.

A co bude Vaší náplní práce?

  • Vytváření nových programů pro výrobní zařízení nebo úprava těch stávajících
  • Tvorba analýz poruch, školení kolegů z údržby

Msto výkonu práce: Průmyslová zóna Triangle

Nabízíme:

  • Motivující mzdové rozmezí dle praxe
  • Práci na 1 směnu (s plánovaným přestupem na dvanáctihodinové směny)
  • 25 dní dovolené
  • Svozy (z Loun/Mostu/Chomutova) nebo příspěvek na dopravu
  • Stravu na pracovišti
  • Nástup přímo do kmenového stavu společnosti
  • Moderní pracovní prostředí