SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISU, práce pro nováčky, HPP, 20 000,-

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Boskovice
Firma Brigomat.cz s.r.o.
Kategorie Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Co od Vás očekáváme:

Firma Chemoplast BEC v Blansku otevřela pozici SEŘIZOVAČE VSTŘIKOLISU (15.000,– – 28.000,–).
Je připravena zaučit i úplné nováčky přímo v praxi.
Čeká Vás garantovaný růst mzdy!!!
Nástupní mzda dle zkušeností.

Náplň práce:

  • dodržování výrobních technologií a postupů
  • odpovědnost za výrobní nástroje
  • dohled nad výrobním procesem
  • zodpovědnost za kvalitu výlisků
  • výměny forem
  • řešení případných oprav
  • obsluha zásobníků a dosypávání materiálu
  • seřizování parametrů
  • servisní činnosti
  • vedení záznamů o výrobě na lince

Požadujeme

  • praxe na pozici seřizovače vstřikolisu podmínkou (znamená vyšší nástupní mzdu)
  • technická a manuální zdatnost
  • zodpovědný přístup k plnění pracovních úkolů
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • zaškolení v rámci pracovní doby
  • další navazující vzdělávací kurzy a školení v pracovní době
  • prémie po zkušební době (až 15%)
  • možnost kariérního a profesního růstu – máme jasně stanovené kategorie úrovní seřizovačů, naprosto objektivní hodnocení
  • příspěvek na stravování
  • zaměstnanecké slevy

  • Moravskoslezský kraj
  • TOP MONEY s. r. o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 31. července
  • Lány, Kladno
  • AIS Automotive Interior Systems Lany s…
  • 24 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 28. října
  • Ivanovice na Hané
  • fischer automotive systems s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 28. prosince
  • Vysočany, Praha
  • ECOARENA, s.r.o.
Zveřejněno: 31. října

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Prostějov, Vyškov, Šlapanice, okres Brno-venkov, Litovel, Olomouc

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

činnost den dodržování firma hodnocení IT kurz kurzy možnost mzda mzdy náplň práce nástroje nová odpovědnost plnění postup práce pracovní praxe příspěvek růst stravování školení vedení vyšší vzdělávací kurzy zaměstnanec činnosti doby kariérní materiál náplň nástroj obsluha odpovědný PR pracovní doby prémie proces profesní případ přístup řešení servis stroj technická technolog úkol výměny výrobní vzdělávací kurz zaměstnanecké záznam zkušební zkušenost