Nabídka práce "Vlašim" aktuálně 54 volných míst.

 • Pelhřimov
 • Aaron guard s.r.o.
 • 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
včerejší
 • Michle, Praha
 • INDUS PRAHA, spol. s r.o.
 • 130 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 22. listopadu
 • Černý Most, Praha
 • ABAS IPS Management s.r.o.
 • 185 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
 • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
Zveřejněno: 24. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
21 Consult Group s.r.o., DoDo Czech s.r.o., WELL PACK s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., KFC, Agentura STUDENT s.r.o., Jana Hofmanová, NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Ing. Pavel Hofman, ARAMARK, s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., LPS GUARD s.r.o., Aaron guard s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., OXALIS Retail s.r.o., Blueroad RE s.r.o., Retail Fashion s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Coolcentrum s.r.o., Dogology s.r.o., PJ EXPEDIS, spol. s r.o., Tymbe, a.s., Security 24/7 s.r.o., INDUS PRAHA, spol. s r.o., ABAS IPS Management s.r.o., První novinová společnost a.s.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Praha 10 - Štěrboholy, Praha 9 - Horní Počernice, Praha 4 - Háje, Praha 4 - Chodov, Praha 10 - Hostivař, Praha 4 - Modřany, Praha 4 - Krč, Praha 4 - Michle, Praha 9 - Černý Most, Praha 10 - Malešice, Sedlec-Prčice, Říčany, okres Praha-východ, Tábor, Kutná Hora, Nupaky, Pelhřimov, Jesenice, okres Praha-západ, Český Brod, Kolín, Dolní Břežany, Milevsko, Sadská, Černošice, Zeleneč

Vlašim

Charakteristika města a jeho instituce: Vlašim je malebné město s velkou historií, zahrnující náměstí s historickými budovami a kostely. Město je známé pro svou architekturu a klidnou atmosféru. Mezi klíčové instituce patří radnice a městský úřad, které zajišťují běžný provoz a správu města.

 

Politická a správní struktura: Vlašim je obcí se samosprávou, což znamená, že má místní zastupitelstvo a starostu. Místní samospráva je zodpovědná za správu města a řešení místních záležitostí.

 

Ekonomika a průmysl: Ekonomika Vlašimi je rozmanitá a zahrnuje různé odvětví, včetně malých podniků, obchodníků a služeb. Město je centrem pro místní podnikání a obchod.

 

Doprava a dostupnost: Vlašim je dostupná prostřednictvím silnic a veřejné dopravy. Město leží v blízkosti větších silnic a má dobré dopravní spojení s okolními městy a obcemi.

 

Bydlení a rodinný život: Vlašim nabízí různé možnosti bydlení, včetně historických domů ve středu města a moderních bytových komplexů na okraji města. Město má kvalitní školy a zdravotní péči, což je atraktivní pro rodiny s dětmi. Okolní krajina a příroda poskytují možnosti pro venkovské aktivity a odpočinek.

 

Geografie a poloha: Vlašim leží v krásné jihočeské krajině, obklopené kopci a zemědělskými oblastmi. Město se nachází v blízkosti několika přírodních rezervací a turistických tras, což je atraktivní pro milovníky přírody a outdoorové aktivity.

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

AJ bonus co den Dino dle do DPP flexibilní hledám IT Ivo je k ku na nad Nick nová o ob od ode odpovědnost plán plánování po pobočky práce Praha pro při s se směny smlouva SOU systém to u v ve vedoucí vo vysoký z A5 auta auto během brigáda činnost dík díky DPČ druh EU hlavní horní ke kol Max měsíc možnost NDA nové oblečení odměny Oto partner plat platy pod procesy před přede Ria rozvoz řízení skrz skrze společnost spolupráce školení telefon úřad včetně vedle víkend výdělek výplata výplaty vz za ze HR Ina mzda náplň práce Oleg Ota pečlivost pracovní prostředí přes přesčas Říčany stabilní teplota u Prahy vhodná vod hodina pravidla přivýdělek týden v týdnu vhodné zdarma Ali Čestlice Eric Eva Iva komunikace krom kvality Lech mezi Nika nový OZP pohovor pracovní prostředí Vít životopis inzerát Vlašim vstříc znalost nad Sázavou Zruč Zruč nad Sázavou akce Alex Alexandr astronom bonusy data gastro gastronomie hodnocení jídlo Lev Loket mimo ohodnocení pizza podle příklad příplatky rozvoj růst sport vně výhody výkon vzdělání zaměstnání zkušenosti Ben Beneš Benešov Bor praxe společnosti CV Cvikov kurz příspěvek ubytování výcvik Mark Most Sam samostatnost Tim Tom agentura dokumenty kandidát kromě obchodní pracovní den vyučení v oboru získání Android bankovní bez ČR Dan doba dodržování flexibilní pracovní doba iOS mobil povolení pracovní doba rozdíl Elen firma Irma technik Věra asistent hora Kutná Hora nabídka pracovní nabídka restaurace Velké A4 Amy interní pracovník administrativní bezpečnost dokumentace evidence manažer Nikol personální oddělení pracoviště stráž zaměstnanců zaměstnáváme hlídání Pelhřimov plnění pokladní povinnost pozice pracovní pozice spokojenost stran důchod důchodce Ida kancelář vhodný Jesenice Brod Český Brod automobil kariérní růst Lea Městec peníze stará Tea Kolín dolní česká Ela Chodov péče pracovní činnost pracovní činnosti vedení elektro místo znalosti docházka mezinárodní sklad Tony benefit benefity mzdy psycholog zaměstnanec zaměstnavatel dění Maxim nabídka práce odpověď operátor otázky přivydělat Rudná třídění domov práce z domova vysoké narození zlatý Milevsko Sadská výroba Ema Gita home office hrubého HW konzultant měření nabídky Office podpora projektový manažer Aleš dopis Horní Počernice nábor online Počernice průvodní dopis Černý Černý Most přesčasy dárky kolega pomocí Vánoce na dobu neurčitou oděv administrativní práce fotograf nepřetržitý pracovní poměr profesní životopis režim boty cestovní náhrady e-mail hodiny Hrady město náhrady světlí vyšší domácí kolem
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách ve Vlašimi a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena