Nabídka práce "Úněšov" aktuálně 31 volných míst.

 • Chodov, Karlovy Vary
 • QMI Centrum prevence, s.r.o.
 • 250 Kč / hod
 • Brigáda
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 28. listopadu
 • Karlovy Vary
 • Terézia Kosztik
 • 5 000 – 10 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
  Benefity:
 • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 27. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Štěpán Moravec, Česká pošta, s.p., ABAS IPS Management s.r.o., TOP Control s.r.o., První novinová společnost a.s., Markéta Voglová, SIMPLY5 s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., ÚKLID-PRESTO, s.r.o., QMI Centrum prevence, s.r.o., ADESTRA security, spol. s r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., WELL PACK s.r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Andulka services s.r.o., Aaron guard s.r.o., AVE ECONOMIE real estate s.r.o., Terézia Kosztik

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Stříbro, Plzeň, Chodov, okres Karlovy Vary, Mariánské Lázně, Rokycany, Tachov, Blovice, Karlovy Vary, Rakovník

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

co do doba důchod důchodce Chlum k kol na náplň práce o ob od po práce pracovní pracovní doba pro Ria s spolupráce Stříbro u v vhodné vo z za zaměstnání AJ brigáda den dění dle DPČ DPP hlavní HR Ida Ina inzerát IT Ivo je ke kolem ku místa možnost nabídka odpovědnost operátor Ota Oto Plzeň pod podle pomocí postup poštovní pošty pracovní místa při se směny SOU technik to Tom třídění uchazeč ve vyšší ze získání Ben hledám Most pokladní pracovník Sam služba zaměstnavatel Eva kolegové krásné nad Nika Oleg plat před víkend Vít auto domov Dora Luže ode pracovní den služební vně zdravotní Ali bez bezpečnost česká činnost event hodnocení ohodnocení samostatnost společnost stabilní administrativní automobil benefit bonus Bor ČR ISO komunikace kvality mobil nábor nové nový Office podpora proti příspěvek reklama růst řízení spokojenost stran stres systém telefon ubytování vedení vz zkušenosti znalost znalosti Eric hodiny nová peníze přede přivýdělek v týdnu výdělek výkon akce cíle CV důležité Lev NDA plán plánování praxe prostředí školení vod vzdělání boty cestovní náhrady dopis e-mail Hrady kurz město náhrady světlí kandidát místo pracoviště přivydělat Zruč diety mimo pečlivost pozice sklad uplatnění vedoucí agentura Amy data kvalita Mark marketing odměny odpověď online otázky pec plnění rozhovor STK Android auta bankovní Dan dodržování druh flexibilní flexibilní pracovní doba iOS oblečení partner povolení přes rozdíl rozvoz smlouva výplata EU fyzio fyzioterapeut Iva kurzy mzda náklady péče poradenství pracovní nabídka společnosti Tim vzdělávání životopis lázně Marián Mariánské Lázně stará voda bonusy Dino měsíc security stráž týden Vánoce vhodná dík díky Král krom mezi OZP pohovor pracovní prostředí Lech platy výplaty Tachov brány český chování prostřednictvím Rut trendy výsledky zapůjčení zdarma Karlovy Vary Vary nabídky Ostrov Sami obchodní povinnost pracovní pozice vstříc na dobu neurčitou pracovní poměr práva správa včetně administrativa administrativní pracovník benefity firma Irma kariérní růst Rita studium
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Úněšově a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena