Nabídka práce "Rychnov nad Kněžnou" aktuálně 4 volná místa.

Balení z výroby

Nutně vás hledají
 • Nové Město nad Metují
 • Příležitost k podání ruky z.s.
 • 115 – 148 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
Zveřejněno: 29. listopadu
Nutně vás hledají

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

 • Pardubice
 • Luděk Horák
 • 140 – 200 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
 • Peníze na ruku
 • Výplata ihned
 • Výplata denně
Zveřejněno: 29. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Příležitost k podání ruky z.s., ARAMARK, s.r.o., LPS GUARD s.r.o., První novinová společnost a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Mgr. Radek Vokál, AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Moveto Delivery s.r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Bc. Michaela Novotná, Andulka services s.r.o., LEADMACHINE, s.r.o., Luděk Horák, FERATT fashion s.r.o., VIVANTIS a.s., Vuch s.r.o., PEARS HEALTH CYBER, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Nové Město nad Metují, Ústí nad Orlicí, Náchod, Hradec Králové, Červený Kostelec, Pardubice, Chrudim, Dvůr Králové nad Labem, Svitavy

Rychnov nad Kněžnou

Charakteristika města a jeho instituce: Rychnov nad Kněžnou je malebné historické město nacházející se ve východní části České republiky. Město má bohatou historii a je známé svým kulturním dědictvím. Jednou z klíčových institucí ve městě je Městský úřad, který zajišťuje místní samosprávu a správní činnosti. Rychnov nad Kněžnou je také domovem mnoha muzeí, galerií a historických památek, které obohacují kulturní život města.

 

Politická a správní struktura: Rychnov nad Kněžnou je město s vlastní samosprávou. Město má městskou radu a starostu, kteří zastupují zájmy občanů a řídí politické a správní záležitosti města.

 

Ekonomika a průmysl: Ekonomika Rychnova nad Kněžnou zahrnuje různé odvětví, včetně malých a středních podniků, zemědělství a služeb. Město má také průmyslové zóny, které podporují průmyslový rozvoj. Díky své poloze ve východních Čechách má Rychnov nad Kněžnou strategický význam v regionálním obchodě a hospodářství.

 

Doprava a dostupnost: Doprava v Rychnově nad Kněžnou je dobře organizovaná. Město je dostupné prostřednictvím silniční sítě, a také má železniční spojení, což usnadňuje cestování do okolních regionů. Tato dobrá dostupnost zajišťuje propojení s ostatními městy v České republice.

 

Bydlení a rodinný život: Rychnov nad Kněžnou nabízí různé možnosti bydlení, od historických budov ve středu města po moderní rodinné domy na okraji města. Město má kvalitní školství a zdravotní péči, což je důležité pro rodiny s dětmi. Okolní příroda a venkovská krajina poskytují prostor pro rekreační aktivity a rodinný život.

 

Geografie a poloha: Rychnov nad Kněžnou se nachází v malebném kraji ve východních Čechách. Město je obklopeno kopci, lesy a přírodními krásami. Díky své poloze má město výhodný přístup k venkovské krajině a příležitosti k turistickým výletům a aktivitám na čerstvém vzduchu. Rychnov nad Kněžnou také leží v blízkosti historických památek a zajímavých míst, které přitahují návštěvníky z celého regionu.

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

co den dle do DPČ DPP Eva flexibilní IT Ivo je k kol Most možnost na náplň práce o ob občerstvení od odpovědnost po práce pro při s Sam samostatnost se smlouva u úvazek v ve vhodné vo z zdarma ze zkrácený úvazek astronom Bor doba gastro gastronomie ke ku měsíc moravská nabídka nad nad Orlicí plat pracovní pracovní doba pracovní nabídka praxe to Tom Ústí nad Orlicí výhody výplata vyučení v oboru za administrativa administrativní AJ Ali bez bezpečnost činnost Dino dotazy důchod důchodce hledám HR Ina Iva kamerový systém komunikace kvalifikace manažer Mark Nika Nikol nová nové ode odměny Oleg Ota personální oddělení plán plánování pod pozice pracovní pozice pracovník Praha přes směny společnost společnosti spolupráce stabilní stráž systém telefon vhodná zaměstnání zaměstnáváme auto automobil boty cestovní náhrady dopis e-mail hodiny Hrady kurz město mobil nábor náhrady Náchod před přivýdělek SOU světlí výdělek vyšší vz během Hradec Hradec Králové Král králové Lom místo Sami v týdnu hasič brigáda dění peníze platy příplatky příspěvek stravování třídění uchazeč výkon výplaty hlavní mzdy pracovní poměr sklad inzerát inzeráty kandidát místa operátor Oto postup pracovní místa přivydělat spokojenost stran poblíž podle víkend příplatek zdravotní zdravotní stav agentura Amy ČR data kvalita marketing nový odpověď online otázky pec plnění prostředí rozhovor STK vzdělání zkušenosti asistent bonus bonusy CV Dan dárky domov dovolená dub hodnocení Chrudim Kolín konzultant kurzy Luby Městec NDA ohodnocení Pardubice péče René Rychnov sport Tim volno vzdělávání zdraví nařízení vlády řízení technologie vně Android auta bankovní dodržování druh flexibilní pracovní doba iOS oblečení partner povolení rozdíl rozvoz obuv oděv brány cíle český chování náklady pečlivost prostřednictvím Rut trendy výsledky zapůjčení Eric vstříc znalost dík díky krásné rozvoj stará školení Vít Černá formulář Nick pracoviště pracovní činnost pracovní činnosti nabídky důležité Ema email Inka linka Luže mezi mzda Nora obchodní práce z domova reklama Velké číšník jídlo přede servírka akce Ela firma Irma Kladno kvůli pracovní prostředí hodina Ivan Martin parkování Lech vod zaměstnavatel dvůr Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem krom kvality nad Labem OZP pohovor životopis Svitavy
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Rychnově nad Kněžnou a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena