Nabídka práce "Mříčná" aktuálně 35 volných míst.

 • Liberec
 • David Štěpánek
 • 2 500 – 5 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 26. listopadu
 • Trutnov
 • Vojtěch Kazda
 • 3 000 – 9 000 Kč / úkol
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
včerejšíSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
X sport servis s.r.o., Jiří Maděra, YELLOW POINT, spol. s r.o., GOLD SPORT s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., První novinová společnost a.s., ManpowerGroup s.r.o., Andulka services s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., GENERAL PROVIDER s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., Star Clubs Liberec s.r.o., David Štěpánek, Globus ČR, v.o.s., BLUMAX s.r.o., ARAMARK, s.r.o., LPS GUARD s.r.o., Miloš Kraus, Vojtěch Kazda, Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Strážné, Dolní Dvůr, Špindlerův Mlýn, Harrachov, Jičín, Turnov, Jablonec nad Nisou, Dvůr Králové nad Labem, Liberec, Trutnov, Mnichovo Hradiště, Frýdlant, Mladá Boleslav, Červený Kostelec

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

akce Ali co ČR den dle do hledám IT Ivo je k ke kol ku Luže možnost mzda na náplň práce o ob oblečení od Oto pec plán plnění po práce prázdniny pro při s se služební stráž Tea to u ubytování v v týdnu ve víkend vně vo výhody vz z za zdarma česká dolní horní krásné Liberec Malý Ota partner plat pracovní pracovník praxe prostředí Sam školení údolí zaměstnanec ze agentura Ina Lech Lev Nika nová nové odměny před přede SOU spolupráce sport stravování technik získání znalost znalosti během bonus Dino DPP Harrachov job kurz nad pod Tom zapůjčení kancelář Oleg Zruč AJ auto automobil činnost DPČ e-mail Eric evidence HR inspektor Jičín Max mobil náklady Nová Paka Paka povinnost pracovní činnost pracovní činnosti telefon týden výkon Bor boty cestovní náhrady dopis důchod Eva hodiny Hrady město nabídka nábor náhrady přivýdělek společnost světlí Turnov výdělek vyšší zaměstnání brigáda inzerát inzeráty kandidát Kladno Mark místa Most ode postup pozice pracovní místa samostatnost směny smlouva společnosti uchazeč zkušenosti flexibilní hodnocení chování ISO Jablonec Jablonec nad Nisou nabídky nad Nisou ohodnocení Sami dík díky komunikace Král krom kvality mezi nový OZP pohovor pracovní prostředí Vít vod životopis A4 Amy doba dvůr Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem interní králové měsíc nad Labem nemoc nemocnice pečlivost pracovní doba pracovní pozice řízení Iva data kvalita marketing odpověď online otázky podle rozhovor STK vzdělání Android auta bankovní bez Dan dodržování druh flexibilní pracovní doba iOS povolení přes rozdíl rozvoz výplata NDA stabilní Tim bezpečnost event firma Irma odpovědnost vhodné zařazení zdravotní budoucnost Ema motivační dopis vedení výsledky Luby peníze taxi důchodce místo stran vedoucí vstříc zaměstnanců příplatky sklad bonusy číšník servírka vhodná vůči pracovní nabídka Velké absolvent absolventy administrativa administrativní email invalidní důchodce kvalifikace manažer personální oddělení Praha růst systém zaměstnáváme Hostinné Jilemnice Rut Trutnov Úpice Vojtěch Vrchlabí kariérní růst prostřednictvím průzkum Boleslav brány cíle CV český trendy A3 Hluk mladá Mladá Boleslav proti stěhování stres technologie
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Mříčné a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena