Nabídka práce "Loukov, okres Mladá Boleslav" aktuálně 43 volných míst.

Distribuce letáku - Chrastava

Nutně vás hledají
 • Chrastava
 • David Štěpánek
 • 3 000 – 3 600 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
Zveřejněno: 1. prosince
Nutně vás hledají
 • Liberec
 • David Štěpánek
 • 2 500 – 5 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 3. prosince
 • Jičín
 • Mgr. Bc. Petra Skoupá
 • 10 000 – 12 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
včerejší
 • Mělník
 • SECURITOR s.r.o.
 • 120 – 140 Kč / hod
 • Brigáda
včerejší
 • Mělník
 • Ondřej Pšenička
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
 • Vhodné pro rodiče
Zveřejněno: 6. prosinceSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
GOLD SPORT s.r.o., David Štěpánek, PROROZVOZ s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., Andulka services s.r.o., LPS GUARD s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., GENERAL PROVIDER s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., Miloš Kraus, ManpowerGroup s.r.o., Globus ČR, v.o.s., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., Česká pošta, s.p., Mgr. Bc. Petra Skoupá, Kaufland Česká republika v.o.s., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., X sport servis s.r.o., YELLOW POINT, spol. s r.o., Jiří Maděra, SECURITOR s.r.o., Ondřej Pšenička, ABI Special s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Pizza Fast s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Harrachov, Chrastava, Celá ČR, Mnichovo Hradiště, Turnov, Liberec, Mladá Boleslav, Jablonec nad Nisou, Semily, Jičín, Benátky nad Jizerou, Jilemnice, Česká Lípa, Frýdlant, Strážné, Špindlerův Mlýn, Dolní Dvůr, Mělník, Poděbrady, Sadská, Varnsdorf, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Neratovice

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Ali během bonus co Dino dle do DPP Harrachov hledám IT Ivo je job k kol ku kurz Lev možnost na nad Nika o ob oblečení od Ota plat po pod práce pro při s se SOU spolupráce sport stravování to Tom u ubytování v ve vo vz z za zapůjčení zdarma získání znalost AJ činnost den důchod důchodce flexibilní HR Chrast Chrastava měsíc místa místo náplň práce odpovědnost pec před přivýdělek stran uchazeč vedoucí vstříc výdělek výkon výplata zaměstnanců zaměstnání ze zkušenosti znalosti Android auto automobil Ben benefit bez ČR iOS ke Městec mobil partner peníze plán podle podnik pracovní přes rozvoz směny spokojenost společnost stabilní systém telefon Bor brigáda Iva komunikace kvality Mark Most NDA ode prostředí Sam samostatnost společnosti Tim víkend Turnov auta bankovní Dan doba dodržování druh flexibilní pracovní doba povolení pracovní doba rozdíl smlouva hodnocení chování Ina inzerát Liberec nabídky ohodnocení Sami absolvent absolventy administrativa administrativní bezpečnost Ema email invalidní důchodce kvalifikace manažer mzda odměny Oleg personální oddělení pozice pracovní pozice pracovník Praha praxe růst stráž vhodná zaměstnáváme agentura Amy data kvalita marketing nový odpověď online otázky plnění rozhovor STK vyšší vzdělání event firma Irma kandidát Luže pracovní prostředí školení vhodné zařazení zdravotní budoucnost dopis krom motivační dopis nabídka Oto vedení výsledky životopis OZP v týdnu inzeráty postup pracovní místa příplatky sklad DPČ povinnost Vít A3 Boleslav Eva Hluk interní mladá Mladá Boleslav proti stěhování stres technologie Zruč brány cíle CV český nábor náklady pečlivost prostřednictvím Rut řízení trendy ISO Jablonec Jablonec nad Nisou nad Nisou Emil Emily kromě pošty pracovní den Semily kancelář EU Jičín Lenka nová show Velká e-mail Eric evidence inspektor Max Nová Paka Paka pracovní činnost pracovní činnosti týden vně nad Jizerou hodiny kariérní růst průzkum akce prázdniny služební Tea výhody Lech nové přede technik česká dolní horní krásné Malý údolí zaměstnanec Mělník Měšice pracoviště zdravotní stav mzdy pohovor pomocí vzdělávání blízko dík díky obchodní plánování Poděbrady uplatnění Velké astronom gastro pracovní nabídka restaurace Sadská výroba hlavní kolegové pracovní poměr pracovní smlouvy Varnsdorf průměrný Neratovice
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Loukově a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena