Nabídka práce "Libošovice" aktuálně 39 volných míst.

  • Liberec
  • David Štěpánek
  • 2 500 – 5 000 Kč / měsíc
  • Brigáda
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 26. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
První novinová společnost a.s., ManpowerGroup s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Moveto Delivery s.r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Andulka services s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., GENERAL PROVIDER s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., Star Clubs Liberec s.r.o., David Štěpánek, Globus ČR, v.o.s., BLUMAX s.r.o., ARAMARK, s.r.o., LPS GUARD s.r.o., Miloš Kraus, GOLD SPORT s.r.o., X sport servis s.r.o., ABI Special s.r.o., Jiří Maděra, YELLOW POINT, spol. s r.o., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., Pizza Fast s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Turnov, Mnichovo Hradiště, Jičín, Mladá Boleslav, Jablonec nad Nisou, Liberec, Benátky nad Jizerou, Harrachov, Strážné, Poděbrady, Dolní Dvůr, Špindlerův Mlýn, Sadská, Dvůr Králové nad Labem, Frýdlant, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Průvodní dopis k životopisu je prvním kontaktem s personalistou ve vysněné společnosti. Vysvětlíme si, co to je průvodní dopis a jaký je rozdíl oproti motivačnímu dopisu. Ukážeme si, jak napsat průvodní dopis. Nechybí ani vzor průvodního dopisu.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Každý rok v práci vyplňujete růžové prohlášení, pojďte se na toto prohlášení podívat detailněji a zjistěte, jak správně uplatnit slevy na dani. Ukážeme vám, kde růžové prohlášení najdete. Finanční správa připravila růžové prohlášení jako formulář, který si vytisknete nebo vyplníte na počítači. Poradíme vám také, jak růžové prohlášení ukončit. K daním patří také potvrzení o zdanitelných příjmech, o kterém si řekneme více.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Ali auto automobil Bor boty cestovní náhrady co den do dopis DPČ DPP důchod e-mail Eva hledám hodiny HR Hrady IT je k kol ku kurz město mobil na nabídka nábor náhrady náplň práce nová o ob od plat po práce pro před při přivýdělek s se SOU společnost světlí telefon to Tom Turnov u v ve vo výdělek vyšší vz z za zaměstnání brigáda činnost Dino Ina inzerát inzeráty Ivo kandidát ke Kladno Mark místa Most nové ode Oto pod postup pozice pracovní pracovní činnost pracovní činnosti pracovní místa Sam samostatnost směny smlouva společnosti uchazeč ze zkušenosti AJ dle Iva komunikace kvality možnost NDA Nika prostředí spolupráce stabilní Tim víkend Eric evidence inspektor Jičín Max náklady Nová Paka Paka povinnost školení týden vně výkon Android auta bankovní bez ČR Dan doba dodržování druh flexibilní flexibilní pracovní doba iOS oblečení partner povolení pracovní doba přes rozdíl rozvoz výplata Boleslav brány cíle CV český hodnocení chování ohodnocení Ota pečlivost podle pracovník prostřednictvím Rut řízení trendy výsledky zapůjčení zdarma A3 Amy Hluk interní Lev měsíc mladá Mladá Boleslav Oleg OZP pec proti stěhování stres technologie vhodná Vít Zruč ISO Jablonec Jablonec nad Nisou nabídky nad nad Nisou Sami agentura data kvalita marketing nový odměny odpověď online otázky plnění rozhovor STK vzdělání bezpečnost event firma Irma Liberec Luže mzda odpovědnost pracovní prostředí stráž vhodné zařazení zdravotní budoucnost Ema krom motivační dopis praxe vedení znalost znalosti životopis Luby peníze přede taxi důchodce místo stran vedoucí vstříc zaměstnanců příplatky sklad plán během bonus bonusy číšník servírka vůči pracovní nabídka Velké výhody absolvent absolventy administrativa administrativní email invalidní důchodce kvalifikace manažer personální oddělení pracovní pozice Praha růst systém zaměstnáváme v týdnu Ben nad Jizerou Harrachov job sport stravování ubytování získání kancelář akce prázdniny služební Tea Poděbrady blízko dík díky obchodní plánování podnik uplatnění česká dolní horní krásné Malý údolí zaměstnanec Lech technik astronom gastro pracoviště restaurace Sadská výroba Král mezi pohovor vod A4 dvůr Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem králové nad Labem nemoc nemocnice kariérní růst průzkum průměrný
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Libošovicích a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena