Nabídka práce "Lázně Bohdaneč" aktuálně 45 volných míst.

 • Pardubice
 • Luděk Horák
 • 140 – 200 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
 • Peníze na ruku
 • Výplata ihned
 • Výplata denně
Zveřejněno: 6. prosince
 • Nové Město nad Metují
 • Příležitost k podání ruky z.s.
 • 115 – 148 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
Zveřejněno: 6. prosince
 • Jičín
 • Mgr. Bc. Petra Skoupá
 • 10 000 – 12 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
Zveřejněno: 7. prosinceSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
PROROZVOZ s.r.o., CROSSDOCK GROUP s.r.o., DP High class TRANSPORT s.r.o., Andulka services s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Luděk Horák, SIMPLY5 s.r.o., FERATT fashion s.r.o., Mgr. Radek Vokál, Česká pošta, s.p., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Vuch s.r.o., PEARS HEALTH CYBER, s.r.o., První novinová společnost a.s., ARAMARK, s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., PRIMM bezpečnostní služba s.r.o., Scorpion Elektro s.r.o., LPS GUARD s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Příležitost k podání ruky z.s., Mgr. Bc. Petra Skoupá

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Celá ČR, Stéblová, Pardubice, Chrudim, Hradec Králové, Čáslav, Ovčáry, okres Kolín, Kutná Hora, Kolín, Choceň, Poděbrady, Dvůr Králové nad Labem, Rychnov nad Kněžnou, Nové Město nad Metují, Jičín, Sadská

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

AJ Ali Android auto automobil Ben benefit bez co ČR dle do flexibilní hledám iOS IT je k ke kol ku Lev měsíc Městec mobil na nad náplň práce o ob od partner peníze plán po pod podle podnik práce pracovní pro přes při rozvoz s se směny SOU spokojenost společnost spolupráce stabilní systém telefon to Tom u v ve vo z za zaměstnání ze boty den důchod důchodce Ivo Luže možnost mzda odpovědnost OZP plat přivydělat řízení služební týden vhodné bonus bonusy brigáda červená dub hlavní hodnocení Ina ohodnocení Oleg Pardubice průměrný přivýdělek Silvestr taxi úřad víkend výdělek chování inzerát nabídky Sam Sami Eric HR Iva Nika ode vstříc vz znalost Bor Černá činnost formulář hodiny místo Nick pozice pracoviště pracovní činnost pracovní činnosti vhodná výkon výplata zkušenosti číšník Dino doba jídlo Most pracovní doba před přede samostatnost servírka zdarma agentura Amy data kvalita Mark marketing nový odměny odpověď online Ota otázky pec plnění prostředí rozhovor STK vzdělání akce asistent DPP Ela firma Irma Kladno kvůli oblečení oděv pracovní prostředí CV Dan dárky domov dovolená Chrudim Kolín konzultant Král králové kurz kurzy Luby Náchod NDA nové péče René Rychnov sport Tim volno vzdělávání zdraví auta dopis DPČ EU krom kromě místa nabídka nová Oto postup pošty pracovní den pracovní místa růst show Tomáš uchazeč Velká Vít vyšší Zina A4 administrativní docházka kancelář parkování pečlivost pracovní poměr společnosti stran Lech vod zaměstnavatel během e-mail Hradec Hradec Králové Lom město nábor světlí v týdnu astronom gastro gastronomie hasič pracovní nabídka praxe výhody dění Eva mzdy platy pracovník příspěvek sklad stravování třídění výplaty příplatky bankovní dodržování druh flexibilní pracovní doba komunikace povolení rozdíl smlouva inzeráty kandidát operátor nařízení vlády technologie vně obuv Čáslav bezpečnost Ovčáry hora interní Kutná Hora Zruč kariérní růst Lea restaurace stará Tea elektro mezi Němec úvazek životopis Choceň kolegové krásné poštovní získání Ema email manažer personální oddělení plánování pracovní pozice Praha stráž zaměstnáváme evidence inspektor Max náklady Poděbrady povinnost školení dík díky kvality pohovor dvůr Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem kolem nad Labem pracovní smlouvy nad Kněžnou Rychnov nad Kněžnou Tereza zdravotní specialist specialista Vánoce zdravotní stav občerstvení zkrácený úvazek Jičín Lenka Nová Paka Paka Sadská Velké výroba
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Lázních Bohdanči a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena