Nabídka práce "Kacákova Lhota" aktuálně 57 volných míst.

 • Trutnov
 • Vojtěch Kazda
 • 3 000 – 9 000 Kč / úkol
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
Zveřejněno: 27. listopadu
 • Liberec
 • David Štěpánek
 • 2 500 – 5 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 26. listopadu
 • Pardubice
 • Luděk Horák
 • 140 – 200 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
 • Peníze na ruku
 • Výplata ihned
 • Výplata denně
včerejšíSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
GOLD SPORT s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jiří Maděra, X sport servis s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., LPS GUARD s.r.o., ABI Special s.r.o., ARAMARK, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Mgr. Radek Vokál, AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Moveto Delivery s.r.o., První novinová společnost a.s., YELLOW POINT, spol. s r.o., Vojtěch Kazda, Andulka services s.r.o., BLUMAX s.r.o., GENERAL PROVIDER s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., David Štěpánek, Globus ČR, v.o.s., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Bc. Michaela Novotná, LEADMACHINE, s.r.o., Luděk Horák, FERATT fashion s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Harrachov, Jičín, Jilemnice, Turnov, Dvůr Králové nad Labem, Dolní Dvůr, Strážné, Mnichovo Hradiště, Mladá Boleslav, Poděbrady, Hradec Králové, Špindlerův Mlýn, Trutnov, Jablonec nad Nisou, Liberec, Sadská, Benátky nad Jizerou, Kolín, Červený Kostelec, Pardubice

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Ali během bonus co Dino dle do DPP Harrachov hledám IT Ivo je job k kol ku kurz Lev možnost na nad Nika o ob oblečení od Ota plat po pod práce pro při s se SOU spolupráce sport stravování to Tom u ubytování v ve vo vz z za zapůjčení zdarma získání znalost AJ auto automobil činnost den DPČ e-mail Eric evidence HR inspektor Jičín ke Max mobil náklady nová Nová Paka Paka povinnost pracovní pracovní činnost pracovní činnosti před školení telefon týden vně výkon ze Bor brigáda Iva komunikace kvality Mark Most náplň práce NDA ode prostředí Sam samostatnost směny společnost společnosti stabilní Tim Turnov víkend Ina inzerát inzeráty kandidát Kladno místa nové Oto postup pozice pracovní místa smlouva uchazeč vyšší zkušenosti dík díky dvůr Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem Eva Král králové krom Lech mezi nad Labem nový Oleg OZP pohovor pracovní prostředí Vít vod životopis akce česká dolní horní krásné Liberec Malý partner pracovník praxe údolí zaměstnanec ČR Luže mzda pec plán plnění prázdniny služební stráž Tea v týdnu výhody A3 Amy Boleslav doba Hluk interní měsíc mladá Mladá Boleslav pracovní doba proti stěhování stres technologie vhodná Zruč brány cíle CV český flexibilní hodnocení chování nábor ohodnocení pečlivost podle prostřednictvím Rut řízení trendy výsledky administrativní bez bezpečnost Ema email manažer odpovědnost personální oddělení plánování pracovní pozice Praha přes zaměstnáváme Poděbrady blízko kancelář obchodní podnik uplatnění Velké zaměstnání astronom gastro gastronomie hasič Hradec Hradec Králové nabídka pracovní nabídka výplata dění místo peníze platy příplatky příspěvek třídění výplaty hlavní mzdy pracovní poměr sklad operátor přivydělat spokojenost stran poblíž příplatek zdravotní zdravotní stav agentura data kvalita marketing odměny odpověď online otázky přivýdělek rozhovor STK výdělek vzdělání asistent bonusy Dan dárky domov dovolená dub Chrudim Kolín konzultant kurzy Luby Městec Náchod Pardubice péče René Rychnov volno vzdělávání zdraví nařízení vlády Android auta bankovní dodržování druh flexibilní pracovní doba iOS povolení rozdíl rozvoz obuv oděv dopis Lom město Sami světlí přede technik znalosti Hostinné Jilemnice Trutnov Úpice vedoucí vhodné Vojtěch Vrchlabí ISO Jablonec Jablonec nad Nisou nabídky nad Nisou číšník servírka vstříc vůči absolvent absolventy administrativa důchod důchodce invalidní důchodce kvalifikace růst systém event firma Irma zařazení budoucnost motivační dopis vedení zaměstnanců pracoviště restaurace Sadská výroba Ben nad Jizerou kariérní růst Lea stará rozvoj boty Černá formulář hodiny Nick důležité Inka linka Nora práce z domova reklama jídlo Ela kvůli
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Kacákově Lhotě a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena