Nabídka práce "Jilemnice" aktuálně 46 volných míst.

 • Jičín
 • Mgr. Bc. Petra Skoupá
 • 10 000 – 12 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
Zveřejněno: 7. prosince
 • Trutnov
 • Vojtěch Kazda
 • 3 000 – 9 000 Kč / úkol
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
Zveřejněno: 4. prosince
 • Liberec
 • David Štěpánek
 • 2 500 – 5 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
včerejšíSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
GOLD SPORT s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., X sport servis s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Česká pošta, s.p., YELLOW POINT, spol. s r.o., AS - služby s.r.o., Mgr. Bc. Petra Skoupá, Kaufland Česká republika v.o.s., Andulka services s.r.o., Vojtěch Kazda, David Štěpánek, Miloš Kraus, Globus ČR, v.o.s., Moveto Delivery s.r.o., LPS GUARD s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., GENERAL PROVIDER s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., První novinová společnost a.s., ARAMARK, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Mgr. Radek Vokál, AGENTURA PLUS, spol. s r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Harrachov, Celá ČR, Jilemnice, Strážné, Semily, Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou, Jičín, Turnov, Jablonec nad Nisou, Trutnov, Dvůr Králové nad Labem, Liberec, Mnichovo Hradiště, Červený Kostelec, Chrastava, Frýdlant, Mladá Boleslav, Hradec Králové

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Ali během bonus co Dino dle do DPP Harrachov hledám IT Ivo je job k kol ku kurz Lev možnost na nad Nika o ob oblečení od Ota plat po pod práce pro při s se SOU spolupráce sport stravování to Tom u ubytování v ve vo vz z za zapůjčení zdarma získání znalost AJ Android auto automobil Ben benefit bez ČR flexibilní iOS ke měsíc Městec mobil náplň práce partner peníze plán podle podnik pracovní přes rozvoz směny spokojenost společnost stabilní systém telefon zaměstnání ze Bor brigáda Iva komunikace kvality Mark Most NDA ode prostředí Sam samostatnost společnosti Tim akce den Luže mzda Oto pec plnění prázdniny služební stráž Tea v týdnu víkend vně výhody doba hodiny měření mezi nad Jizerou pečlivost pravidla smlouva uklízečka auta dopis DPČ Emil Emily HR Ina inzerát krom kromě místa nabídka online postup pošty pracovní den pracovní místa před řízení Semily uchazeč vhodné Vít vyšší agentura Lech nová nové odměny praxe přede technik znalosti benefity pod Sněžkou pracovní doba pružná pracovní doba taxi kancelář Oleg pracovník Zruč data EU Jičín Lenka růst show Velká činnost e-mail Eric evidence inspektor Max náklady Nová Paka Paka povinnost pracovní činnost pracovní činnosti školení týden výkon Turnov hodnocení chování ISO Jablonec Jablonec nad Nisou nabídky nad Nisou ohodnocení Sami Dan Hostinné Jilemnice OZP Rut Trutnov Úpice vedoucí Vojtěch Vrchlabí dík díky Eva Král nový pohovor pracovní prostředí vod životopis dvůr Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem hlavní kolem králové nad Labem operátor poštovní kolegové krásné místo odpovědnost pracoviště pracovní poměr pracovní smlouvy důchod důchodce Liberec přivýdělek stran vstříc výdělek výplata zaměstnanců zkušenosti bankovní dodržování druh flexibilní pracovní doba povolení rozdíl absolvent absolventy administrativa administrativní bezpečnost Ema email invalidní důchodce kvalifikace manažer personální oddělení pozice pracovní pozice Praha vhodná zaměstnáváme Amy kvalita marketing odpověď otázky rozhovor STK vzdělání event firma Irma kandidát zařazení zdravotní budoucnost motivační dopis vedení výsledky brány cíle CV český nábor prostřednictvím trendy Chrast Chrastava kariérní růst průzkum A3 Boleslav Hluk interní mladá Mladá Boleslav proti stěhování stres technologie Hradec Hradec Králové Lom město světlí astronom gastro gastronomie hasič pracovní nabídka dění mzdy platy příspěvek sklad třídění výplaty příplatky inzeráty přivydělat asistent bonusy dárky domov dovolená dub Chrudim Kolín konzultant kurzy Luby Náchod Pardubice péče René Rychnov volno vzdělávání zdraví nařízení vlády obuv oděv
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Jilemnici a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena