Nabídka práce "Hronov" aktuálně 23 volných míst.

  • Trutnov
  • Vojtěch Kazda
  • 3 000 – 9 000 Kč / úkol
  • Brigáda
  • Vhodné pro seniory
Zveřejněno: 27. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., První novinová společnost a.s., LPS GUARD s.r.o., Vojtěch Kazda, Kaufland Česká republika v.o.s., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Mgr. Radek Vokál, SelectDance z.s., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Moveto Delivery s.r.o., 4AVs.eu s.r.o., ARAMARK, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Jiří Maděra, X sport servis s.r.o., YELLOW POINT, spol. s r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Červený Kostelec, Náchod, Trutnov, Dvůr Králové nad Labem, Hradec Králové, Dolní Dvůr, Strážné, Špindlerův Mlýn, Jilemnice

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Jak napsat životopis - online vzor

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

AJ Bor brány cíle co CV český činnost ČR den dle do flexibilní hodnocení HR chování Ina Iva Ivo je k kol ku možnost na nábor náklady náplň práce Nika o ob od ode ohodnocení Ota Oto pečlivost po pod podle postup práce pracovní pracovník pro prostřednictvím při Rut řízení s se SOU společnost společnosti to Tom trendy u v ve vo výsledky z za zapůjčení zdarma ze auto automobil boty cestovní náhrady dopis DPČ DPP důchod e-mail Eva hledám hodiny Hrady IT kurz město mobil nabídka náhrady Náchod nová plat před přivýdělek světlí telefon výdělek vyšší vz zaměstnání administrativa administrativní Ali bez bezpečnost Dino dotazy důchodce kamerový systém ke komunikace kvalifikace manažer Mark Nikol nové odměny Oleg personální oddělení plán plánování pozice pracovní pozice Praha přes směny spolupráce stabilní stráž systém vhodná zaměstnáváme Dan Hostinné Jilemnice Nová Paka OZP Paka Trutnov Úpice v týdnu vedoucí vhodné Vojtěch Vrchlabí dík díky Eric Král krom kvality mezi nový pohovor pracovní prostředí prostředí víkend Vít vod životopis A4 Amy brigáda doba dvůr Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem interní králové Lev měsíc Most nad nad Labem nemoc nemocnice partner pracovní doba Sam samostatnost Zruč Lech dění inzerát inzeráty kandidát místa operátor pracovní místa přivydělat sklad spokojenost stran třídění uchazeč agentura data kvalita marketing odpověď online otázky pec plnění rozhovor STK vzdělání zkušenosti asistent bonus bonusy dárky domov dovolená dub Chrudim Kolín konzultant kurzy Luby Městec NDA Pardubice péče René Rychnov sport Tim volno vzdělávání zdraví EU osobní rozvoj praxe rozvoj show vedení Velký nařízení vlády příplatky technologie vně výplata Android auta bankovní dodržování druh flexibilní pracovní doba iOS oblečení povolení rozdíl rozvoz smlouva obuv oděv během elektro Hradec Hradec Králové obchodní odpovědnost růst Lom místo Sami astronom gastro gastronomie hasič pracovní nabídka výhody mzdy peníze poblíž příplatek zdravotní zdravotní stav akce česká dolní horní krásné Liberec Malý školení ubytování údolí zaměstnanec Luže mzda prázdniny služební Tea přede stravování technik získání znalost znalosti
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Hronově a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena