Nabídka práce "Holice" aktuálně 42 volných míst.

Balení z výroby

Nutně vás hledají
 • Nové Město nad Metují
 • Příležitost k podání ruky z.s.
 • 115 – 148 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
Zveřejněno: 29. listopadu
Nutně vás hledají
 • Pardubice
 • Luděk Horák
 • 140 – 200 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Slevy na firemní zboží
 • Občerstvení na pracovišti
 • Parkoviště
 • Peníze na ruku
 • Výplata ihned
 • Výplata denně
Zveřejněno: 29. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Příležitost k podání ruky z.s., Česká pošta, s.p., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., DP High class TRANSPORT s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Bc. Michaela Novotná, INDEX NOSLUŠ s.r.o., Andulka services s.r.o., LEADMACHINE, s.r.o., Luděk Horák, SIMPLY5 s.r.o., FERATT fashion s.r.o., Mgr. Radek Vokál, CROSSDOCK GROUP s.r.o., VIVANTIS a.s., Vuch s.r.o., PEARS HEALTH CYBER, s.r.o., První novinová společnost a.s., ARAMARK, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Moveto Delivery s.r.o., LPS GUARD s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Nové Město nad Metují, Pardubice, Stéblová, Choceň, Chrudim, Hradec Králové, Rychnov nad Kněžnou, Ústí nad Orlicí, Náchod, Dvůr Králové nad Labem, Červený Kostelec

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

co den dle do DPČ DPP Eva flexibilní IT Ivo je k kol Most možnost na náplň práce o ob občerstvení od odpovědnost po práce pro při s Sam samostatnost se smlouva u úvazek v ve vhodné vo z zdarma ze zkrácený úvazek AJ auta brigáda data dopis dub EU hledám HR Ina inzerát ke krom kromě ku měsíc místa nabídka Nika nová online Ota Oto Pardubice plán plat pod podle postup pošty pracovní pracovní den pracovní místa před růst řízení show směny SOU společnost to Tom Tomáš uchazeč Velká Vít vyšší za Zina A4 administrativní doba docházka kancelář pracovní doba přes bez bonus bonusy červená hlavní hodnocení ohodnocení Oleg průměrný přivýdělek Silvestr taxi úřad víkend výdělek Eric Iva ode vstříc vz znalost Ali CV dík díky krásné nové nový platy prostředí René rozvoj sport stará školení výplaty zdraví zkušenosti Bor boty Černá činnost formulář hodiny místo Nick pozice pracoviště pracovní činnost pracovní činnosti stabilní telefon vhodná výkon výplata chování nabídky Sami spolupráce domov důležité Ema email Inka komunikace konzultant linka Luže mezi mzda Nora obchodní operátor práce z domova reklama Velké vzdělání číšník Dino jídlo přede servírka agentura Amy ČR kvalita Mark marketing odměny odpověď otázky pec plnění rozhovor STK akce asistent Ela firma Irma Kladno kvůli oblečení oděv pracovní prostředí Dan dárky dovolená Chrudim Kolín Král králové kurz kurzy Luby Městec nad Náchod NDA péče Rychnov Tim volno vzdělávání důchod důchodce OZP přivydělat rozvoz služební týden Choceň kolegové poštovní získání hodina Ivan Martin sklad parkování pečlivost pracovní poměr spokojenost společnosti stran Lech vod zaměstnavatel auto automobil během e-mail Hradec Hradec Králové Lom město mobil nábor světlí v týdnu astronom gastro gastronomie hasič pracovní nabídka praxe výhody dění peníze příplatky příspěvek stravování třídění mzdy pracovník inzeráty kandidát poblíž příplatek zdravotní zdravotní stav nařízení vlády technologie vně Android bankovní dodržování druh flexibilní pracovní doba iOS partner povolení rozdíl obuv nad Kněžnou Rychnov nad Kněžnou Tereza specialist specialista Vánoce moravská nad Orlicí Ústí nad Orlicí vyučení v oboru administrativa bezpečnost dotazy kamerový systém kvalifikace manažer Nikol personální oddělení plánování pracovní pozice Praha stráž systém zaměstnání zaměstnáváme cestovní náhrady Hrady náhrady dvůr Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem kolem nad Labem pracovní smlouvy kvality pohovor životopis brány cíle český náklady prostřednictvím Rut trendy výsledky zapůjčení
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Holicích a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena