Nabídka brigád "České Velenice" aktuálně 17 volných míst.

  • České Budějovice (42 km)
  • Bergamo 1994 s.r.o.
  • 130 – 150 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné pro studenty
Zveřejněno: 19. dubnaSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Ing. Tomáš Hronek, Kaufland Česká republika v.o.s., Na luka s.r.o., První novinová společnost a.s., Globus ČR, v.o.s., ManpowerGroup s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., ITDNA s.r.o., Andulka services s.r.o., GENERAL PROVIDER s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Bergamo 1994 s.r.o., SIMPLY5 s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Celá ČR, Třeboň, Jindřichův Hradec, České Budějovice, Český Krumlov, Křemže

České Velenice

Charakteristika města a jeho instituce: České Velenice jsou především obchodním a průmyslovým městem. Nachází se zde několik velkých obchodních center, včetně nákupního centra Rondo, a také několik průmyslových podniků, především v oblasti strojírenství a elektrotechniky. Město má také bohatou kulturní a společenskou nabídku. Nachází se zde několik muzeí, galerií a divadel, včetně Muzea Českého lesa, Galerie Františka Drtikola a Divadla A. Dvořáka.

Politická a správní struktura: České Velenice jsou městem s rozšířenou působností. Mají vlastního starostu a zastupitelstvo, které se skládá z 15 členů. Město je také sídlem městského úřadu, který vykonává státní správu na místní úrovni.

Ekonomika a průmysl: Ekonomika Českého Velenic je založena především na obchodu a průmyslu. V oblasti obchodu je město významným centrem pro prodej zboží z České republiky i Rakouska. V oblasti průmyslu se v Českém Velenicích vyrábí především strojírenské výrobky, elektrotechnika a potravinářské výrobky.

Doprava a dostupnost: České Velenice jsou významným dopravním uzlem. Prochází jimi železniční trať z Českého Krumlova do Vídně a také silnice I/39 z Českých Budějovic do Lince. Město má také vlastní autobusové nádraží, které je propojeno s okolními městy a obcemi.

Bydlení a rodinný život: V Českém Velenicích je k dispozici široká nabídka bydlení. Nacházejí se zde rodinné domy, byty ve vícepodlažních domech a také byty v novostavbách. Město je také vhodným místem pro rodinný život. Nachází se zde několik mateřských škol, základních škol a také gymnázium.

Geografie a poloha: České Velenice se nachází v okrese Jindřichův Hradec v Jihočeském kraji, na hranici s Rakouskem v oblasti Západního Vitorazska, která je známá svou zachovalou přírodou. Město je obklopeno lesy a loukami. V okolí města se nachází také několik přírodních rezervací, včetně přírodní rezervace Černé Labe a přírodní rezervace Černé louky.

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

AJ analytik budoucnost data email hledám inzerát IT kandidát kurz Microsoft místa možnost návod online pec plat práce přihlášení SOU specialist technologie uplatnění vyšší zaměstnanec zdarma zkušenosti znalost české dar dovednost funkce jazyk list měsíční model odpovědi portál PR práce s daty profi program projekt příležitost rok technolog termín zájem zkušenost den HR komunikace kvality nové OZP pohovor pracovní pracovní prostředí prostředí Třeboň víkend životopis brigádník kolektiv kov obchod oddělení odměna Ostatní přátelské stav třída tým úkol úkoly zákazníci zákazník Bor hodnocení Most náplň práce odměny ohodnocení pečlivost pozice Radnice zahradnictví náplň obor platové ohodnocení příjemné příjemné pracovní prostředí řidič sektor schopnost stroj údržba v práci auto automobil boty cestovní náhrady dopis DPČ DPP důchod e-mail hodiny Hradec Hrady Jindřichův Hradec město mobil nabídka nábor náhrady nová přivýdělek společnost telefon výdělek zaměstnání cestovní náborové odpovědné okres případ součást brigáda Budějovice České Budějovice doba flexibilní měsíc plán povinnost pracovní doba směny společnosti stabilní výroba dohody finanční kontakt nabízíme práci sezónní dění inzeráty mzda postup pracovní místa třídění uchazeč vhodné přístup směna trh volná pracovní místa prodej benefit ČR partner podnik příplatky karta první den svátky administrativa bonus dotazy hodina interní kvalita růst spolupráce vedení atmosféra dobro kariérní možnost kariérního růstu na pracovišti pomoc speciální student systém školní výběr chování nabídky informace bezpečnost činnost event firma Luže NDA služební stráž uživatelská znalost výkon obsluha standard uživatel výkonnost bonusy Městec odpovědnost pobočky v Rakousku vedoucí zaměstnanců německé pitné praxe restaurace brigádníci jednání přátelský příprava agentura marketing odpověď otázky plnění rozhovor STK vzdělání agent databáze díl předpoklad reklamy slané služby výzkum výzkumy Český Krumlov Krumlov nepřetržitý samostatnost školení zdravotní certifikát motivační náklad placení zdravotní způsobilost způsobilost
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Českých Velenicích a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena