Nabídka práce "Borovnička" aktuálně 46 volných míst.

 • Trutnov
 • Vojtěch Kazda
 • 3 000 – 9 000 Kč / úkol
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
včerejší
 • Liberec
 • David Štěpánek
 • 2 500 – 5 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 26. listopaduSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
GOLD SPORT s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., Jiří Maděra, Vojtěch Kazda, X sport servis s.r.o., YELLOW POINT, spol. s r.o., Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., ManpowerGroup s.r.o., SIMPLY5 s.r.o., Mgr. Radek Vokál, SelectDance z.s., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Moveto Delivery s.r.o., 4AVs.eu s.r.o., První novinová společnost a.s., ARAMARK, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., LPS GUARD s.r.o., Andulka services s.r.o., GENERAL PROVIDER s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., David Štěpánek, Globus ČR, v.o.s., BLUMAX s.r.o., Miloš Kraus

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Harrachov, Dvůr Králové nad Labem, Jilemnice, Dolní Dvůr, Trutnov, Strážné, Jičín, Špindlerův Mlýn, Červený Kostelec, Hradec Králové, Náchod, Turnov, Jablonec nad Nisou, Lázně Bohdaneč, Liberec, Mnichovo Hradiště

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

V tomto díle našeho seriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na to, jaké máte možnosti, pokud se zhorší váš zdravotní stav, například dlouhodobě pozbudete zdravotní způsobilost nebo jste v pracovní neschopnosti. Jak je to s výpovědní lhůtou, kdy se neprodlužuje a kdy se naopak prodlužuje.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Ali během bonus co Dino dle do DPP Harrachov hledám IT Ivo je job k kol ku kurz Lev možnost na nad Nika o ob oblečení od Ota plat po pod práce pro při s se SOU spolupráce sport stravování to Tom u ubytování v ve vo vz z za zapůjčení zdarma získání znalost AJ den dík díky Eric Eva HR ke komunikace Král krom kvality mezi nové nový Oleg Oto OZP pohovor pracovní pracovní prostředí prostředí před víkend Vít vod ze životopis A4 Amy brigáda doba DPČ dvůr Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem flexibilní Ina interní králové měsíc Most nad Labem nemoc nemocnice partner pečlivost pozice pracovní doba pracovní pozice řízení Sam samostatnost Zruč Iva Lech Bor Mark náplň práce NDA ode směny společnost společnosti stabilní Tim akce česká dolní horní krásné Liberec Malý pracovník praxe školení údolí zaměstnanec Dan hodnocení Hostinné Jilemnice nová Nová Paka ohodnocení Paka Rut Trutnov Úpice v týdnu vedoucí vhodné Vojtěch Vrchlabí ČR Luže mzda pec plán plnění prázdniny služební stráž Tea vně výhody auto automobil činnost e-mail evidence inspektor Jičín Max mobil náklady povinnost pracovní činnost pracovní činnosti telefon týden výkon agentura odměny přede technik znalosti brány cíle CV český chování nábor podle postup prostřednictvím trendy výsledky kancelář dění inzerát inzeráty kandidát místa operátor pracovní místa přes přivydělat sklad spokojenost stran třídění uchazeč vhodná vyšší data kvalita marketing odpověď online otázky přivýdělek rozhovor STK výdělek vzdělání zkušenosti asistent bonusy dárky domov dovolená dub Chrudim Kolín konzultant kurzy Luby Městec Náchod Pardubice péče René Rychnov volno vzdělávání zdraví EU osobní rozvoj rozvoj show vedení Velký nařízení vlády příplatky technologie výplata Android auta bankovní bez dodržování druh flexibilní pracovní doba iOS povolení rozdíl rozvoz smlouva obuv oděv elektro Hradec Hradec Králové obchodní odpovědnost Praha růst dopis Lom město místo nabídka Sami světlí astronom gastro gastronomie hasič pracovní nabídka mzdy peníze poblíž příplatek zdravotní zdravotní stav boty cestovní náhrady důchod hodiny Hrady náhrady zaměstnání administrativa administrativní bezpečnost dotazy důchodce kamerový systém kvalifikace manažer Nikol personální oddělení plánování systém zaměstnáváme Turnov Kladno ISO Jablonec Jablonec nad Nisou nabídky nad Nisou event firma Irma zařazení budoucnost Ema motivační dopis vstříc zaměstnanců číšník servírka vůči Velké absolvent absolventy email invalidní důchodce
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Borovničce a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena