Nabídka práce "Benešov u Semil" aktuálně 35 volných míst.

 • Liberec
 • David Štěpánek
 • 2 500 – 5 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
  Benefity:
 • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 26. listopadu
 • Trutnov
 • Vojtěch Kazda
 • 3 000 – 9 000 Kč / úkol
 • Brigáda
 • Vhodné pro seniory
včerejšíSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
GOLD SPORT s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., První novinová společnost a.s., ManpowerGroup s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., X sport servis s.r.o., Andulka services s.r.o., Jiří Maděra, YELLOW POINT, spol. s r.o., SIMPLY5 s.r.o., Moveto Delivery s.r.o., GENERAL PROVIDER s.r.o., BASIC Česká republika, z.s., David Štěpánek, Globus ČR, v.o.s., BLUMAX s.r.o., ARAMARK, s.r.o., LPS GUARD s.r.o., Miloš Kraus, B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Vojtěch Kazda, Sociologický ústav AV ČR, v. v. i., Odštěpný závod EKOPLAST RA s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Harrachov, Jilemnice, Turnov, Jičín, Strážné, Jablonec nad Nisou, Dolní Dvůr, Špindlerův Mlýn, Liberec, Mnichovo Hradiště, Dvůr Králové nad Labem, Trutnov, Mladá Boleslav, Frýdlant

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Ali během bonus co Dino dle do DPP Harrachov hledám IT Ivo je job k kol ku kurz Lev možnost na nad Nika o ob oblečení od Ota plat po pod práce pro při s se SOU spolupráce sport stravování to Tom u ubytování v ve vo vz z za zapůjčení zdarma získání znalost AJ Bor brigáda Iva ke komunikace kvality Mark Most náplň práce NDA ode prostředí Sam samostatnost směny společnost společnosti stabilní Tim ze Turnov víkend auto automobil boty cestovní náhrady den dopis DPČ důchod e-mail Eva hodiny HR Hrady město mobil nabídka nábor náhrady nová před přivýdělek světlí telefon výdělek vyšší zaměstnání činnost Ina inzerát inzeráty kandidát Kladno místa nové Oto postup pozice pracovní pracovní činnost pracovní činnosti pracovní místa smlouva uchazeč zkušenosti Eric evidence inspektor Jičín Max náklady Nová Paka Paka povinnost školení týden vně výkon akce ČR Luže mzda pec plán plnění prázdniny služební stráž Tea v týdnu výhody kancelář Oleg pracovník Zruč flexibilní hodnocení chování ISO Jablonec Jablonec nad Nisou nabídky nad Nisou ohodnocení Sami česká dolní horní krásné Liberec Malý partner praxe údolí zaměstnanec agentura Lech odměny přede technik znalosti Amy data kvalita marketing nový odpověď online otázky podle rozhovor STK vzdělání Android auta bankovní bez Dan doba dodržování druh flexibilní pracovní doba iOS povolení pracovní doba přes rozdíl rozvoz výplata bezpečnost event firma Irma odpovědnost pracovní prostředí vhodné zařazení zdravotní budoucnost Ema krom motivační dopis vedení výsledky životopis důchodce měsíc místo stran vedoucí vstříc zaměstnanců příplatky sklad Vít bonusy číšník servírka vhodná vůči pracovní nabídka Velké absolvent absolventy administrativa administrativní email invalidní důchodce kvalifikace manažer personální oddělení pracovní pozice Praha růst systém zaměstnáváme OZP dík díky Král mezi pohovor vod A4 dvůr Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem interní králové nad Labem nemoc nemocnice pečlivost řízení Hostinné Jilemnice Rut Trutnov Úpice Vojtěch Vrchlabí Boleslav brány cíle CV český prostřednictvím trendy A3 Hluk mladá Mladá Boleslav proti stěhování stres technologie kariérní růst průzkum
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Benešově u Semil a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2023 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena