Nabídka práce "Bechyně" aktuálně 26 volných míst.

Brigádníci do restaurace

Nutně vás hledají
 • České Budějovice (36 km)
 • Bergamo 1994 s.r.o.
 • 130 – 150 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro studenty
Zveřejněno: 5. dubna
Nutně vás hledají
 • České Budějovice (36 km)
 • ITDNA s.r.o.
 • 106 – 150 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 10. dubna
 • České Budějovice (36 km)
 • AT Finance, s.r.o.
 • 140 – 160 Kč / hod
 • Brigáda
 • Vhodné pro absolventy
  Benefity:
 • Práce z domova
 • Pružná pracovní doba
 • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
 • Parkoviště
Zveřejněno: 9. dubnaSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Bergamo 1994 s.r.o., GENERAL PROVIDER s.r.o., Ing. Pavel Hofman, SIMPLY5 s.r.o., Intelligent Connections s.r.o., TOP Control s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., Aaron guard s.r.o., Globus ČR, v.o.s., ITDNA s.r.o., Andulka services s.r.o., AT Finance, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., První novinová společnost a.s., 21 Consult Group s.r.o., Bubnovi s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
České Budějovice, Týn nad Vltavou, Tábor, Písek, Mezno, Třeboň, Jindřichův Hradec, Křemže, Prachatice

Bechyně

Charakteristika města a jeho instituce: Bechyně je historické město s bohatou historií. První písemná zmínka o něm pochází z roku 1291. Ve středověku bylo důležitým obchodním a řemeslnickým centrem. V 16. století patřilo k významným sídlům Rožmberků. V 18. století zde byla založena manufaktura na výrobu keramiky, která je dodnes významným hospodářským odvětvím města. Město má dobře rozvinutou infrastrukturu. Nachází se zde základní a střední školy, nemocnice, kulturní zařízení, sportovní areály a další.

Politická a správní struktura: Bechyně je městskou obcí s rozšířenou působností nacházející se v okrese Tábor v Jihočeském kraji. Městský úřad tvoří starosta, místostarosta a 13 zastupitelů.

Ekonomika a průmysl: Hlavním hospodářským odvětvím města je výroba keramiky. V Bechyni sídlí několik keramických firem, které vyrábějí především stolní a kuchyňskou keramiku, ale také keramiku uměleckou a dekorativní. Dalším významným odvětvím je cestovní ruch.

Doprava a dostupnost: Bechyně je dobře dostupná autem, autobusem i vlakem. Město leží na silnici I/20, která spojuje Prahu s Českými Budějovicemi. Železniční trať z Tábora do Bechyně byla v roce 2012 zrušena.

Bydlení a rodinný život: V Bechyni je dostatek nabídek bydlení. Nabízejí se zde jak byty, tak rodinné domy. Město je také vhodné pro rodiny s dětmi.

Geografie a poloha: Bechyně leží devatenáct kilometrů jihozápadně od Tábora na soutoku Smutné a Lužnice. Město je obklopeno lesy a loukami. V blízkosti města se nachází několik přírodních rezervací a památek.

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Vše, co musíte znát o sick day

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Pokud potřebujete sdílet pracovní témata s veřejností, jako jsou zajímavá data nebo stížnosti na bezpráví, je dobré mít kontakty na přední profesní novinářské organizace. Ty vám mohou pomoci získat pozornost pro vaše záležitosti. V našem článku představujeme pět nejúčinnějších organizací, se kterými se vyplatí navázat spolupráci.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

náplň práce nové práce praxe restaurace směny zkušenosti brigádníci dohody jednání kolektiv náplň obsluha PR přátelský příprava zkušenost bezpečnost činnost event firma hodnocení IT komunikace Luže možnost mzda nad Vltavou NDA ohodnocení plat postup služební stráž Týn Týn nad Vltavou uživatelská znalost výkon vyšší znalost české dar kov platové ohodnocení prodej případ standard stav trh uživatel výkonnost Bor Tábor AJ HR prostředí příspěvek růst SOU stabilní technik zaměstnání Zruč hodnota obor projekt rok servis vztah zákazník zaměstnanci agentura ČR data den hledám kvalita marketing odměny odpověď online otázky pec plnění přivýdělek rozhovor společnost STK výdělek vzdělání agent databáze díl dobro finanční odměna předpoklad příležitost reklamy slané služby úkol výzkum výzkumy zájem bonus bonusy brigáda dress code flexibilní kancelář nová specialist specialista stres školení telefon životopis brigádník kontakt list počítač výběr auto automobil benefit cestovní náhrady dění diety důchod Hrady ISO kvality místo mobil nábor náhrady pečlivost podpora pozice pracovní pracovník sklad třídění ubytování uplatnění vedoucí cestovní činnosti doprava důchodci firemní kariérní kontrola kontroly logistik logistika možnost kariérního růstu náborový oblast oblasti odpovědi oprava placená placené pracovní náplň prémie průmysl student systém výroby kolegové měsíc vysoký inzerát jídlo kapesné kariérní růst Kladno management Most odpovědnost partner plán plánování stravování víkend zdarma atmosféra category tým Budějovice České Budějovice důležité inzeráty kandidát místa placené volno pracovní místa společnosti uchazeč volno brigády profi přístup volná pracovní místa DPČ vhodné směna hlídání obchodní pokladní povinnost pracovní pozice získání certifikát firmy mimořádný obchod placení stroj doba DPP pracovní doba výroba nabízíme práci sezónní administrativa dotazy email hodina interní spolupráce vedení na pracovišti pomoc speciální školní úkoly chování nabídky informace asistent asistentka Bavorov daň ekonom evidence hlavní hlavní účetní loajalita pobočka podnik poradenství práce z domu pracovní prostředí reporting samostatnost spokojenost účetní daňová daňové odbor odborné oprávnění report spokojen účetnictví údaj z domu OZP pohovor Třeboň oddělení Ostatní přátelské třída zákazníci boty dopis e-mail hodiny Hradec Jindřichův Hradec kurz město nabídka náborové odpovědné okres řidič součást důchodce peníze vhodná dovolené obsluha zákazníků pitné nepřetržitý zdravotní motivační náklad příjemné příjemné pracovní prostředí zdravotní způsobilost způsobilost Prachatice hosteska měření Německo pracovní dny dny schopnost
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Bechyni a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena