Nabídka práce "Albrechtice v Jizerských horách" aktuálně 23 volných míst.

Kurýr Bolt Food

Nutně vás hledají
 • Liberec (16 km)
 • SEBELIS s.r.o.
 • 5 000 – 15 000 Kč / týden
 • Brigáda
 • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 10. dubna
Nutně vás hledají
 • Jičín (37 km)
 • Mgr. Bc. Petra Skoupá
 • 200 Kč / hod
 • Brigáda
Zveřejněno: 10. dubna
 • Mladá Boleslav (47 km)
 • Miloš Kraus
 • 6 500 – 10 000 Kč / měsíc
 • Brigáda
 • Vhodné pro zdravotně postižené
Zveřejněno: 9. dubnaSeznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
SEBELIS s.r.o., Agentura TAPAZA s.r.o., Andulka services s.r.o., První novinová společnost a.s., Moveto Delivery s.r.o., Star Clubs Liberec s.r.o., Miloš Kraus, Zoo Liberec, příspěvková organizace, Česká pošta, s.p., SIMPLY5 s.r.o., CELTIMA s.r.o., OXALIS Retail s.r.o., PRIMM bezpečnostní služba s.r.o., Globus ČR, v.o.s., BASIC Česká republika, z.s., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o., Mgr. Bc. Petra Skoupá, Krakonošovy dobroty s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Liberec, Kořenov, Jablonec nad Nisou, Turnov, Jičín, Mladá Boleslav, Trutnov

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Končíte ve stávajícím zaměstnání a stále máte zůstatek dovolené. Nejprve si spočítáme, zda opravdu na dovolenou máte nárok, abyste nebyli nepříjemně překvapeni. Vysvětlíme si, kdy si dovolenou můžete ve výpovědní době vybrat. Vysvětlíme si, že zaměstnavatel vám čerpání může nařídit, a to i ve výpovědní lhůtě. A doplníme, jak je to s proplácením.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

auto bonus bonusy den doba flexibilní iOS IT možnost náplň práce nové plat pojištění práce registrace rozvoz telefon týden výplata jednání jídla jízdy karty minimální místní náplň pitné PR předání rok řidič tým AJ Bor brigáda česká činnost dodržování DPČ DPP hlídání hory Most mzda odpovědnost partner pečlivost praxe samostatnost sklad směny SOU stravování Tábor ubytování vedoucí vhodné volno vzdělání zdarma brigády činnosti daně dar pomoc pořádek předpis příprava přístup síla stav školní turistická v práci HR měsíc řízení slaný bar obsluha prodej hodnocení chování ISO Jablonec Jablonec nad Nisou nabídky nad Nisou ohodnocení spolupráce finanční automobil boty cestovní náhrady dopis důchod e-mail hledám hodiny Hrady kurz město mobil nabídka nábor náhrady nová přivýdělek společnost výdělek vyšší zaměstnání cestovní náborové oddělení odpovědné okres případ součást auta bankovní ČR druh komunikace oblečení povolení pracovní pracovní doba rozdíl smlouva v týdnu dané díl dobro kov potravinář smart výdělky zákazník dispečer domov Hluk Liberec práce z domova služba stabilní taxi výkon znalost doma PC počítač příjemné služby z domova OZP pozice obchod český formulář parkování sezónní práce úvazek víkend zkrácený úvazek životopis dohody jazyk komunikační obor odpovědní sezónní zájem hlavní inzerát místa online plán postup poštovní pošty pracovní den pracovní místa pracovní poměr uchazeč kolektiv list odpovědný osobní poměr student volná pracovní místa agentura data kvalita marketing odměny odpověď otázky pec plnění prostředí rozhovor STK zkušenosti agent databáze odměna projekt předpoklad příležitost reklamy slané úkol výzkum výzkumy zkušenost akce firma NDA schopnost EU forum péče pokladní pracovní činnost pracovní činnosti školení vedení kolegyně prezentace standard systém zdravé značky životní administrativa bezpečnost pracovní prostředí příplatky kontrola organizační schopnost organizační schopnosti příjemné pracovní prostředí příjemný schopnosti povinnost společnosti brigádníci brigádník kontakt nabízíme práci budoucnost motivační dopis výsledky znalosti české dítě motivační oblast oblasti pedagog informace Luže mzdy zaměstnavatel doby kvalitní problém přátelský řešení řešení problémů pracovní pozice pracovník Turnov sociální Boleslav Hranice krásné Mladá Boleslav obchodní firemní kavárna prémie prodejní přátelské důchodce invalidní důchodce invalidní Trutnov
Buďte PRVNÍ, kdo se dozví o nových pracovních nabídkách v Albrechticích v Jizerských horách a okolí
Nechte si od nás na e-mail zasílat nejnovější nabídky na pracovním trhu, aby Vám žádná zajímavá neutekla.

Ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27. dubna ochraně fyzických osob při zpracování údajů a o volném pohybu těchto údajů, kterým se ruší směrnice 95/46/ES o ochraně osobních údajů, dobrovolně souhlasím se správou, zpracováním a uchováním mých osobních údajů provozovatelem Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IC: 05157552 v rozsahu: e-mailová adresa a lokalita pracovní nabídky za účelem vytvoření a spravování mé registrace na internetové stránce www.jenprace.cz, dále pak za účelem přijímání emailových zpráv s nabídkami práce v rámci počítačové sítě internet. Osobní údaje budou poskytnuty třetím stranám pro účely IT servisu výše uvedené internetové stránky. Při zpracování osobních údajů v žádném případě nebude docházet k přeshraničnímu přenosu do třetích zemí. Souhlas je kdykoli možné odvolat, jinak zanikne po uplynutí 3 let ode dne udělení a údaje budou vymazané. Vaši žádost o odvolání souhlasu zašlete na e-mailovou adresu info@jenprace.cz nebo na adresu sídla naší společnosti: Coweo technologies s.r.o. Škrétova 490/12, 120 00 Praha 2 - Vinohrady, IČ: 05157552.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2024 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena