Účastník marketingového výzkumu – v rámci celé ČR

Pracovní poměr brigády
Lokalita Pardubice
Firma SIMPLY5 s.r.o.
Odměna 500 – 1.000 Kč / hod

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Simply5 je agentura specializující se na kvalitativní marketingové výzkumy. Naše práce napomáhá společnostem ze široké škály odvětví vylepšit a inovovat jejich produkty či služby, aby odpovídaly představám zákazníků.

Koho hledáme?

Simply5 hledá zájemce, kteří by se chtěli občasně účastnit marketingových výzkumů v podobě rozhovorů, nebo skupinových diskusí v online prostředí, (případně i osobně, až situace dovolí).
Vaše účast v našich výzkumech je odměňována, a to v závislosti na složitosti úkolu. Složitější úkoly jsou honorovány odměnou v řádu stokorun, výjimečně i tisícikorun. Někdy Vás naopak požádáme o velmi jednoduchý a časově nenáročný úkol, a ten ohodnotíme drobnou odměnou či poděkováním.

Jak to funguje?

Stačí se jednoduše a nezávazně zaregistrovat do naší databáze respondentů. Vaše účast je za všech okolností dobrovolná a záleží jen na vás, jestli se na konkrétním projektu rozhodnete podílet.
Podívejte se na naše stránky simply5.cz a zaregistrujte se v sekci 4 „Účast na výzkumech“

Co vám nabízíme?

Možnost účastnit se výzkumů se zajímavými tématy a svým názorem tak působit na to, jaké služby a produkty se v ČR nabízí.

Přivýdělek odvíjející se od náročnosti projektu.
Nejsou třeba žádné kvalifikační předpoklady, vzdělání, či zkušenosti.

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2021 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena