Máš rád chatování? Chatuj za peníze!

Brno
75 – 95 Kč / hod
Brigáda

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Máme pro vás tisíce pracovních příležitostí, které čekají právě na vás:
Zobrazit všechny nabídky

Jsi na messengerech jako doma? Rád si píšeš s lidmi? Máme pro tebe perfektní brigádu. Pojď si psát se zákazníky o zájezdech a buď za to placený! Na posilu našeho kolektivu na pobočce v Brně hledáme šikovnou osobu na pozici Klientský servis LiveChat.

Zdá se ti to jako brigáda snů? Zatímco doma jim nevoní, že pořád jen chatuješ, my ti za to ještě zaplatíme! Tak to jim tedy vytřeš zrak:-)

Co tě u nás čeká:

  • Zábava, peníze, zkušenosti a dobrý zářez v životopise, protože budeš pracovat pro jedničku na trhu on-line prodeje zájezdů.

Naši klienti rádi brouzdají na webu Invie, vybírají si dovolenou snů. A občas se chtějí na něco zeptat a chtějí znát odpověď teď a hned. A od toho jsi tady ty. Mohou ti napsat na chat a ty jim poradíš. Zároveň budeš pracovat s našim interním systémem.

Co ti nabízíme:

  • Zajímavou brigádu v cestovním ruchu
  • Přizpůsobíme se tvým časovým možnostem. Tahle brigáda se dá dělat i při škole.
  • Praxi u jedničky na trhu v online prodeji zájezdů
  • Zaměstnanecké slevy na jazykové a vzdělávací kurzy, dovolenou, vstup do fitness, solné jeskyně, na masáže a kosmetiku

Co chceme na oplátku:

  • Nástup ihned, ale pokud máš ještě zkoušky, neboj dokážeme to zkombinovat. Invia je student friendly:-)
  • Velmi dobrá orientace na internetu a PC
  • Organizační schopnosti, pečlivost, zodpovědný přístup k zadaným úkolům

Tak, co na to říkáš? Honem pošli životopis, příležitost nečeká!

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

GRS fleet s.r.o. | GRS fleet s.r.o. | České Budějovice České Budějovice
  • Brigáda
  • Vhodné také pro cizince
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 3. ledna
Invia.cz, a.s. | Invia.cz, a.s. | Brno Brno
  • 75 – 120 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 1. července
Bohemian Estates International s.r.o. | Bohemian Estates… | Holešovice, Praha Holešovice, Praha
  • 100 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 2. června
Jaroslav Pavlíček | Jaroslav Pavlíček | Frenštát pod Radhoštěm Frenštát pod Radhoštěm
  • 110 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 5. června
H.A.D. Distributors Ltd. - organizační složka Praha | H.A.D. Distributors Ltd. -… | Litvínov Litvínov
  • 1 000 – 3 900 Kč / měsíc
  • Brigáda
Zveřejněno: 5. června
Zdeněk Kaška | Zdeněk Kaška | Říčany, Praha-východ Říčany, Praha-východ
  • 100 – 150 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 5. června
Andrea Adamcová | Andrea Adamcová | Liberec Liberec
  • 70 – 100 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 5. června
Chmelda hops s.r.o. | Chmelda hops s.r.o. | Hradec Králové Hradec Králové
  • 9 670 – 17 800 Kč / úkol
  • Brigáda
Zveřejněno: 5. června
BYRMONT, s.r.o. | BYRMONT, s.r.o. | Přerov Přerov
  • 80 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 5. června

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
SIMPLY5 s.r.o., ResSOLUTION Group s.r.o.

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
Brno, Celá ČR

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

zkušenost
Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

VYHRAJ 1 000 Kč!

Za recenzi tvojí práce na JenFirmy.cz

JDU HODNOTIT