Brigáda: Brigáda Na Oddělení Backoffice

lokalita: Brno zadavatel: Invia.cz, a.s.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

HLEDÁŠ BRIGÁDU?

Nesmaž hranolky a nestůj u pásu! Dělej něco, co má smysl, co si můžeš dát do životopisu a být na to hrdý! Praxe u jedničky na trhu v online prodeji zájezdů ti po škole otevře dveře na pracovním trhu. Získáš řadu kontaktů, zkušeností, nových přátel. Pokud budeš chtít, můžeš u nás v rámci společnosti kariérně růst, postoupit na řídící pozici.

Nauč se hodně o cestovním ruchu a vydělej si třeba na vlastní putování po světě. Největší cestovní agentura v ČR otevírá své brány možná právě tobě!

A o co jde?
Dostaneš na starosti naši zákaznickou linku a budeš pracovat s interním systémem. Zde nám volají klienti, ale také naši obchodní partneři- cestovní kanceláře. Klientská linka přijímá pouze příchozí hovory, ty sám klientům nevoláš! Linka slouží jako informační podpora klientů. Nebo pomůžeš s administrativou, zadávání dat do systému… NEJEDNÁ SE O PRODEJ.

Co ti nabízíme?

Máme zkušenost, že většina našich řídících pracovníků u nás začínali ještě jako studenti a dnes jsou to ostřílení manažeři. Studentů si proto vážíme, víme, že máš potenciál. A víme, že to občas není jednoduché skloubit školu a práci.
Ale my ti pomůžeme! Je pro nás samozřejmostí tě uvolnit na zkoušky, směny si můžeš volit podle svých časových možností a pracovat můžeš jen pár dnů v týdnu! Vyděláš si u nás slušné peníze.

Slušně si vydělej, dělej práci, co tě baví a ozvi se nám.

Těšíme se.
Tým Invia

Nehodí se ti tato brigáda? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Zadáno

12. 7. 2018, 11:10

Lokalita

Brno

Odměna

90 – 120 Kč / hod

Toplist