Volná brigáda ve firmě ADESTRA security, spol. s r.o.

Pracovník ostrahy Pardubice, zálohy týdně, práce ihned!

Pracovní poměr brigády
Práce vhodná také pro seniory, absolventy, cizince
Lokalita Pardubice
Odměna 120 – 130 Kč / hod

O nás

ADESTRA security, spol. s r.o.

Předmětem naší činnosti je poskytování komplexních služeb v oblasti komerční bezpečnosti – fyzická ostraha osob a objektů (především v oblasti retailu), poradenství v oblasti zabezpečení ochrany majetku a osob, montáž a servis elektronických i mechanických zabezpečovacích systémů, bezpečnostní logistika.

Adestra security spol.s.r.o. – stabilní česká společnost, zabývající se ostrahou

Náplň práce:

Práce přímo v Pardubicích

Ostraha obchodu

  • 8-12 hodinové směny.
  • Vhodné i pro absolventy SŠ, VŠ, nebo pro fyzicky zdatné důchodce jako přivýdělek!

Případně další otázky rádi zodpovíme :-)

Co od Vás očekáváme:

  • minimální věk od 18 let
  • čistý výpis rejstříku trestů (akceptujeme alimenty a ztrátu řidičského oprávnění)
  • zodpovědnost, fyzickou zdatnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práci je možné mít jako hlavní příjem či jen na pár směn v měsíci jako brigádu
  • Práce je buď na DPP či HPP.
  • Práce na dlouhodobé spolupráci
  • Sazba na hodinu od 120 -130 Kč/ hod.
  • Bonusy a prémie a stravenkový paušál
  • Možnost týdenních záloh :-)
  • Profesní kvalifikaci za bezkonkurenční cenu
  • Možnost ubytování

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Slevy na firemní zboží Slevy na firemní zboží
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště Parkoviště
  • Peníze na ruku Peníze na ruku
  • Výplata ihned Výplata ihned
Zobrazit výpis brigád

  • Pardubice
  • SEBELIS s.r.o.
  • 5 000 – 15 000 Kč / týden
  • Brigáda
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 17. dubna
  • Praha
  • Mochi & Kai s.r.o.
  • 130 – 140 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 5. prosince
  • Tábor
  • LPS GUARD s.r.o.
  • 135 Kč / hod
  • Brigáda

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

absolvent AJ akce bonus bonusy česká den DPP důchod důchodce hlavní IT měsíc možnost náplň práce nové odpovědnost otázky Pardubice paušál práce pracovní pracovník přivýdělek security směny společnost stabilní stravenkový paušál týden ubytování vhodné výdělek kov minimální náplň obchod oprávnění PR prémie profesní případ řidič