Brigáda na pokladně 90 Kč/hod. - možnost volby směn

Karlovy Vary
Brigáda

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost INDEX NOSLUŠ s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Pro našeho významného klienta, obchodní řetězec, hledáme šikovné a spolehlivé brigádníky na pomocné práce v hypermarketu v Karlových Varech. Pozice je vhodná téměř pro každého. Navíc si směny můžete volit dle vlastních časových možností. Nástup je možný ihned.

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky
  • práce s hotovostní/bezhotovostní platbou
  • manipulace se zbožím

Nabízíme:

  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • mzda 90 Kč/hod. příplatky
  • pravidelný výplatní termín

Požadujeme:

  • potravinářský průkaz
  • samostatnost, spolehlivost
  • dobrý zdravotní stav
  • věk 18 let

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

Mark2 Corporation Czech a.s. | Mark2 Corporation Czech a.s. | Dolní Chabry, Praha Dolní Chabry, Praha
  • 100 – 110 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 20. ledna
After dark s.r.o., v likvidaci | After dark s.r.o., v likvidaci | Plzeň Plzeň
  • 70 – 80 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 20. ledna
Ivo Klíma | Ivo Klíma | Brno Brno
  • 100 – 150 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 21. ledna
LARPET GROUP s.r.o. | LARPET GROUP s.r.o. | Libeň, Praha Libeň, Praha
  • 100 – 120 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 22. ledna
LARPET GROUP s.r.o. | LARPET GROUP s.r.o. | Libeň, Praha Libeň, Praha
  • 90 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 22. ledna
ATEM - Ateliér ekologických modelů, s.r.o. | ATEM - Ateliér ekologických… | Praha Praha
  • 150 Kč / úkol
  • Brigáda
Zveřejněno: 23. ledna

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
Nikola Simonová, Petra Mikešová

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Posíláte životopisy, ale firmy se neozývají? Nebo dostáváte jednu zamítavou odpověď za druhou? Neznamená to hned, že nemáte šanci. Někdy stačí změnit způsob, jakým na nabídky reagujete a jak se v životopisu představíte. Hledání práce umí být vyčerpávající. Člověk odpoví na několik inzerátů, čeká, kontroluje e-mail, doufá v telefonát – a nic. Po čase je snadné získat pocit, že už to nemá cenu. Často ale nejde o to, že byste byli špatní kandidáti. Problém může být mnohem jednodušší: reagujete pozdě, posíláte stejný životopis na různé pozice nebo zaměstnavatel v prvních vteřinách nevidí, proč by měl pozvat právě vás.

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.