- 6 000 – 6 500 Kč / měsíc
- Brigáda
- Vhodné také pro cizince
Italská restaurace La Corte
BRIGÁDNĚ IHNED.
Přijme servírku, číšníka. Požadavky: Praxe v restauraci, flexibilita, pozitivní přístup, snaha učit se novým věcem. Nabízíme: mladý přátelský kolektiv, dobré platové podmínky.
CV zasílejte na: e-mail: e-mail přes
nebo přes odpovědní formulář nebo možná telefonická
domluva na: Zobrazit tel. číslo .
S pozdravem,
Vladimír Rajm.

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.

Svět lidských zdrojů se v roce 2026 točí kolem praktické implementace AI, wellbeingu 5.0 a strategického leadershipu. Pokud chcete držet krok s trendy, sdílet zkušenosti s lídry oboru a inspirovat se případovými studiemi z praxe, neměli byste chybět na těchto deseti událostech.

Stačí pár vět z pracovního inzerátu a člověk má chuť otevřít překladač. Co přesně znamená „ownership“, proč je všude „mindset“ a kolik KPI je ještě v pohodě? Firemní slovník je plný výrazů, které působí světově, ale často jen označují jednoduchou realitu.

Jako řemeslník máte dnes několik možností, jak pracovat – na hlavní pracovní poměr, na živnost (IČO) nebo na dohodu. Každá varianta nabízí jinou kombinaci svobody, příjmů i jistoty. Podívejte se, kdy se vyplatí zaměstnání, kdy podnikání a kdy jsou dohody ideální jen jako přivýdělek.