Brigáda: Doručovatel listovní motorizovaný - Třinec

Třinec
Brigáda

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost Česká pošta, s.p. hledá pracovníky i na další pozice:

Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:

O nás

Česká pošta, s.p.

Každý je u nás důležitým členem týmu. Proto je nezbytné, abychom sdíleli své cíle a hodnoty. Jen tak můžeme být společně moderní firmou, kde se zaměstnancům dobře pracuje a kam se zákazníci rádi vracejí.

Jak vypadá náš pracovní den

Ráno si připravíme dopisy, balíčky, letáky a rozdělíme je podle svého rajonu tak, aby se dobře roznášely. Celou směnu je pak na čerstvém vzduchu doručujeme. Někdy klientům poradíme, jaké další služby mohou využít. Po návratu předáme nedoručené zásilky a s čistou hlavou odcházíme domů.

Doručovat budete služebním vozem.

Do našeho týmu se můžete přidat, když…

  • jste aktivní a dokážete si svou práci zorganizovat.
  • ovládáte základy PC.
  • máte dobrou fyzickou kondici.
  • máte řidičský průkaz sk. B a nebojíte se řídit.

Co získáte?

  • Brigádu s možností dlouhodobé spolupráce.
  • Práci pouze PO-PÁ (víkendy volné)
  • Spolupráce formou DPP nebo DPČ.

Kontaktní osoba:

Kubalíková Marie
zobrazit tel. číslo

Pokud se Vám naše nabídka líbí, vyplňte dotazník a přiložte Váš životopis. Ozveme se Vám!

V inzerátech jsou používány názvy pozic zpravidla v mužském rodě, a to z důvodu lepší plynulosti textu, v žádném případě tím Česká pošta, s. p. nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup k pohlaví nebo jednotlivým kategoriím povolání.

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

EKOPLAST RA Česko s.r.o. | EKOPLAST RA Česko s.r.o. | Frýdek-Místek Frýdek-Místek
  • 200 – 600 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné také pro absolventy
včerejší
Albert Česká republika, s.r.o. | Albert Česká republika, s.r.o. | Ostrava Ostrava
  • 165 Kč / hod
  • Brigáda
včerejší
Jiřina Hunčárová | Jiřina Hunčárová | Ostrava Ostrava
  • 160 – 200 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 1. června
Jiřina Hunčárová | Jiřina Hunčárová | Frýdek-Místek Frýdek-Místek
  • 160 – 200 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 1. června
Go Digital! a.s. | Go Digital! a.s. | Hradec Králové Hradec Králové
  • 105 – 125 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 19. ledna

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Posíláte životopisy, ale firmy se neozývají? Nebo dostáváte jednu zamítavou odpověď za druhou? Neznamená to hned, že nemáte šanci. Někdy stačí změnit způsob, jakým na nabídky reagujete a jak se v životopisu představíte. Hledání práce umí být vyčerpávající. Člověk odpoví na několik inzerátů, čeká, kontroluje e-mail, doufá v telefonát – a nic. Po čase je snadné získat pocit, že už to nemá cenu. Často ale nejde o to, že byste byli špatní kandidáti. Problém může být mnohem jednodušší: reagujete pozdě, posíláte stejný životopis na různé pozice nebo zaměstnavatel v prvních vteřinách nevidí, proč by měl pozvat právě vás.

Životopis pro AI nábor: 7 chyb, kvůli kterým vás systém nemusí správně vyhodnotit

Životopis pro AI nábor: 7 chyb, kvůli kterým vás systém nemusí správně vyhodnotit

Životopis je pro většinu kandidátů první (a často i jediný) kontakt se zaměstnavatelem. Je to dokument, který má během několika desítek sekund rozhodnout o tom, jestli vás personalista nebo náborový systém posunou ve výběrovém řízení dál, nebo se vaše reakce zařadí mezi desítky dalších.

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.

nabídka