Volná brigáda ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pomocné práce na prodejně, demontáž nábytku - Ostrava

Pracovní poměr brigády
Lokalita Ostrava
Odměna 90 Kč / hod

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Pro našeho významného klienta hledáme spolehlivé brigádníky na pomocné práce na prodejně, demontáž nábytku v obchodním domě Ostravě Zábřehu. Náplň práce: - demontáž nábytku - pomocné práce na prodejně Termín brigády: 18.1.2018 19 – 04 h přesun zboží s paletovým vozíkem 18.1.2018 07 – 16 h výpomoc při demontáži nábytku 18.1.2018 12 – 21 h výpomoc při demontáži nábytku 18.1.2018 08 – 21 h svoz nábytku s paletovým vozíkem Další směny dle domluvy, možná dlouhodobá spolupráce. Tato brigáda je svou povahou vhodná pro muže. Nabízíme: - základní mzdu 90 Kč/hod + příplatky noční, víkend - smlouvu na dohodu o pracovní činnosti - příjemný kolektiv - pravidelný výplatní termín - místo výkonu práce: Ostrava-Zábřeh Požadujeme: - věk nad 18 let - manuální zručnost - fyzickou zdatnost
Zobrazit výpis brigád

  • Ostrava
  • KOKKINAKIS s.r.o.
  • 140 – 150 Kč / hod
  • Brigáda
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 16. dubna
  • České Budějovice
  • OBS Praha s.r.o.
  • 88 – 110 Kč / hod
  • Brigáda
Zveřejněno: 10. ledna

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

brigáda činnost hledám místo náplň práce obchodní Ostrava plat práce pracovní pracovní činnost pracovní činnosti příplatky směny spolupráce vhodná víkend výkon Zábřeh Zruč brigádník brigády činnosti kolektiv místo výkonu práce náplň obchod pomoc PR prodej příjemný termín