Volná brigáda ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Práce ve skladu i v terénu, mzda až 275 Kč/hod

Pracovní poměr brigády
Lokalita Hradec Králové
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Odměna 250 – 300 Kč / hod

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Hledáš skvělý přivýdělek ke škole či k zaměstnání? Nebojíš se jednoduché manuální práce, případně práce v terénu? Hledáme přesně tebe, neváhej se nám ozvat!

Nabízíme brigádu na pomocné práce ve skladu v termín 29.10.2023 – 31.10.2023 v časech 7:00 – 13:00 nebo 13:00 – 19:00. Ve stejném termínu nabízíme i brigádu v terénu, směny v čase 8:00 – 14:00 nebo 15:00 – 19:00. Na konkrétních směnách se s tebou rádi domluvíme, upřednostňujeme uchazeče, kteří mohou dorazit na všechny 3 dny.

Místo výkonu práce: Hradec Králové

Nabízíme:

  • mzda až 275 Kč/hod
  • spolupráci na dohodu o pracovní činnosti
  • možnost výplaty mzdy do 3.10.2023

Požadujeme:

  • věk od 16 let
Zobrazit výpis brigád

  • Praha
  • ARKAD CZ s.r.o.
  • 5 000 – 10 000 Kč / měsíc
  • Brigáda
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Slevy na firemní zboží
Zveřejněno: 29. listopadu
  • Praha
  • ELDECO s.r.o.
  • 150 – 200 Kč / hod
  • Brigáda
    Benefity:
  • Peníze na ruku
Zveřejněno: 28. listopadu

Kuklenská prádelna s.r.o., Andulka services s.r.o.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

činnost hledám HR Hradec Hradec Králové IT králové místo možnost mzda mzdy náplň práce plat platy práce pracovní pracovní činnost pracovní činnosti přivýdělek sklad směny uchazeč výdělek výkon výplaty zaměstnání činnosti dny místo výkonu práce náplň pomoc PR případ termín