Volná brigáda ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pomocné práce ve skladu, mzda až 120 Kč/h

Pracovní poměr brigády
Lokalita Zlín
Odměna 110 – 120 Kč / hod

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Hledáme brigádníka na pomocné práce ve skladu, vychystávání zboží a další pomocné činnosti. Pracovní doba je od pondělí do pátku v čase 6.30 - 16.30 hodin (délka směny 8,5 hodiny, nástup na směnu dle domluvy). Mzda 110 Kč/h s možností prémií až 10 Kč/h. Nástup možný ihned. Nabízíme: - dlouhodobou brigádu - zajímavé mzdové ohodnocení - příjemné pracovní prostředí - přátelský kolektiv Požadujeme: - pravidelnou docházku - pracovitost, dochvilnost, dobrý fyzický a zdravotní stav - věk nad 18 let
Zobrazit výpis brigád

Andulka services s.r.o.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

AJ činnost doba hledám hodiny hodnocení IT možnost mzda náplň práce ohodnocení práce pracovní pracovní doba pracovní prostředí prostředí sklad směny zdravotní zdravotní stav brigádník činnosti kolektiv mzdové náplň pomoc PR přátelský příjemné příjemné pracovní prostředí stav