Pomocné práce na prodejně s oblečením - Plzeň, 80 Kč/hod

Pracovní poměr brigády
Lokalita Plzeň-město   Zobrazit na mapě
Firma UNIJOB s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho významného klienta, nadnárodní řetězec s textilem a nepotravinářským zbožím, hledáme brigádnice na výpomoc do prodejny s oblečením. Práce zahrnuje úklid, vybalování, ramínkování a bombičkování oblečení.

Termín brigády: 14.-30.4.2016 (LZE I JEDNOTLIVÉ DNY)
Pracovní doba: 9–20h
Lokalita: Plzeň
Doprava: MHD Plzeň
Odměna: 80 Kč/hod
Pracovní úvazek: DPČ

Náplň práce:

  • ramínkování oblečení
  • bombičkování oblečení
  • úklid na prodejně
  • pomoc při příjmu zboží a vybalování zboží

Požadujeme:

  • samostatný přístup k práci, pracovitost, spolehlivost

Nabízíme:

  • možnost vzít si zálohu ve výši 50% každý pracovní den
  • brigádu s dobrou dopravní obslužností
Zobrazit výpis brigád

  • Plzeň
  • Aaron guard s.r.o.
  • 23 000 – 28 000 Kč / měsíc
  • Brigáda
Zveřejněno: 29. dubna
  • Ostrava-město
  • AquaKlim, s.r.o.
  • Brigáda
Zveřejněno: 13. dubna
  • Brno-město
  • Miroslav Jetelina
  • Brigáda

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

den doba DPČ hledám HR IT Most možnost náplň práce oblečení Plzeň práce pracovní pracovní den pracovní doba pracovní úvazek úvazek brigádnice brigády dny dobro doprava dopravní kov lokalita náplň národní odměna oprava pomoc potravinář PR prodej přístup termín