Brigáda: Jednoduchá práce v tiskárně - Rudná

lokalita: Praha zadavatel: ABZAKOVO spol. s r.o. Odpovědět na inzerát

Pro našeho klienta hledáme větší množství pracovníků na práci na strojích a kompletaci obálek v tiskárně, která se nachází v Rudné u Prahy. Ranní svozy ze Zličína zajištěny, tiskárna se nachází hned u autobusové zastávky.

Směny denní-7:00–15:45 nebo 7:00–19:00
Směny noční-19:00–7:00

Popis pracovní pozice:

  • manipulace a obsluha tiskařských strojů
  • jednoduchá manuální práce vhodná pro ženy a muže
  • kompletace obálek (vkládání reklam. materiálu, označování, polepování štítky..)

Požadujeme:

  • pracovitost
  • pečlivost
  • zkušenosti s prací v tiskárně výhodou (není nutná)

Nabízíme:

  • místo výkonu práce: Praha (Rudná u Prahy)
  • pracovní doba : pondělí-pátek od 7:00 do 15:45 hod
  • platové podmínky: 100,–Kč/hod

Email: zamestanani@abzakovo.eu
Kontakt. osoba: Kukačková monika
Tel. číslo: 774 222 236 (9–16h)

Nehodí se ti tato brigáda? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Zadáno

17. 8. 2018, 9:41

Lokalita

Praha

Obor

Manuální

Odměna

100 Kč / hod

Kontaktní osoba

Monika Kukačková

Telefon

774222236

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist