Práce: VMWare Administrátor

lokalita: Praha zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o. Odpovědět na inzerát

Pro našeho významného klienta, stabilní mezinárodní společnost hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici VMWare administrátora, který bude součástí mezinárodního týmu.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za kontrolu systémů a záloh na různých OS v našich datacentrech společnosti a na klientských sítích v Rakousku a Východní Evropě
  • Zodpovědnost za údržbu ESX serverů a virtuálních serverů
  • Být členem týmu lidí, který provozuje cca 300 virtuálních a fyzických serverů (Linux i Windows)

Požadavky:

  • Úspěšný kandidát by měl splňovat:
  • Výborná znalost Windows serverů (2008/2012)
  • Zkušenost s databázemi (MSSQL)
  • Dobrá znalost VMWare vSphere
  • Zkušenost s dalšími technologiemi: SAN, Exchange, IIS, DNS, DHCP
  • Ochota práce na směny
  • Výborná angličtina (denní komunikace)

Benefity:

  • Benefity zahrnují:
  • Práce v inovativním mezinárodním prostředí (přímý kontakt se zahraničními kolegy)
  • Kafeterie
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • 25 dnů dovolené

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Kontaktní osoba

Růžičková Jana Isabella

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.