Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Specialista plánování a nákupu

Lokalita Plzeň
Firma Comac jobs s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Vysokoškolské / universitní

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

Co od Vás očekáváme:

Pro největšího výrobce lihovin na českém trhu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Specialista Plánování výroby.

Náplň práce:

  • objednávání a odvolávání 1 druhu obalového materiálu na stáčení v optimálním množství a čase
  • tvorba reportů a analýz
  • plánování výroby hotových výrobků
  • kontrolu dodávek, analýza zásob
  • zástup za kolegy v oblasti Plánování a Objednávání obalových materiálů v případě jejich nepřítomnosti
  • pravidelná komunikace s ostatními odděleními společnosti
  • navrhování optimalizaci procesů

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání
  • pokročilá znalost MS Office
  • analytické schopnosti
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost práce v SAP výhodou
  • schopnost řešit náhlé situace, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost
  • zkušenost z prostředí Supply v mezinárodní společnosti VÝHODOU

Nabízíme:

  • podílet se na rozvoji plánovacího nástroje
  • práce v SAP
  • 5 týdnů dovolené po 1 roce
  • příspěvek na penzijní pojištění 1000Kč
  • stravenky 80Kč za odpracovaný den ( 36Kč příspěvek zaměstnance)
  • deputát- naše výrobky
  • příspěvek na dovolenou/ sport/ kulturu 3300Kč ročně
  • závodní stravování
  • místo výkon práce: Plzeň

  • Plzeň
  • Porto MMXVII s.r.o.
  • 50 000 – 100 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 30. dubna
  • Plzeň
  • Easy Homes Solutions s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 29. dubna
  • Jablonec nad Nisou
  • CM mechanics s.r.o.
  • 30 000 – 39 999 Kč
Zveřejněno: 30. ledna
  • Plzeň
  • STYL PLZEŇ, s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 7. října
  • Ostrava
  • WALBO ENGINEERING s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 31. května
  • Újezd u Brna
  • EST Stage Technology, a.s.
  • 30 000 – 36 000 Kč
Zveřejněno: 3. ledna
  • Střížovice, Jindřichův Hradec
  • TECNOCAP s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 8. února
  • Komorovice
  • HRANIPEX Czech Republic k.s.
Zveřejněno: 28. července
  • Sedlčany
  • Foundry & Metallurgy Manufacturing s.r…
  • 25 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 6. března
  • Litvínov
  • ORLEN Ochrona Sp. z o. o., organizační…
  • 30 000 Kč
Zveřejněno: 3. února
  • Praha
  • cba corporation a.s.
Zveřejněno: 1. prosince
  • Praha
  • Prague Retail Holdings a.s.
  • od 18 500 Kč
  • Bor
  • Jobs 4 Joy SE v likvidaci
  • 18 000 – 19 999 Kč
  • Záběhlice, Praha
  • PRÁCE plus, s.r.o.
  • 10 000 – 12 999 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Praha
  • CrossCafe Praha, s.r.o.
  • Litomyšl
  • Pro-Temp spol. s r.o.
  • 13 000 – 14 999 Kč
  • Rožmitál pod Třemšínem
  • KEMMLER ELECTRONIC, s.r.o.
  • od 11 760 Kč
Zveřejněno: 2. prosince

H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Engel & Völkers, EVROPA realitní kancelář, Grafton Recruitment s.r.o., Stäger Inovac Packaging s.r.o., Möbelix, ManpowerGroup s.r.o., Trenkwalder a.s., Česká spořitelna, a.s., B & BC, a. s., AULO MJCZ s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., W & P EURONOVA s.r.o., ARAMARK, s.r.o., SIRIUS FINANCE, a. s., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., ABBAS, a.s., Porto MMXVII s.r.o., Bc. Martina Lukášová, MBA, ELEKTRO - FA. PAVELEK, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., ACETEX s.r.o., Rock Point a.s., LPP Czech Republic, s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., NOVIS reality s.r.o., Easy Homes Solutions s.r.o., IT Bohemia,spol. s r.o., VAŠE SLUNCE a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., O2 Czech Republic a.s., Partners Financial Services, a.s., HŠBETON s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Randstad HR Solutions s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Správce / Správkyně, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Nákupčí, Specialista / specialistka logistiky, Speditér / Speditérka, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Náborář / Náborářka, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Ředitel / ředitelka nákupu, Výkonný ředitel / ředitelka, Konstruktér / Konstruktérka, Technolog / technoložka výroby, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Plzeň, Celá ČR, Vnitřní Město, Plzeň, Jižní Předměstí, Plzeň

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

analýza den druh hledám IT kandidát komunikace mezinárodní místo Most náplň práce nástroje nepřítomnost nová odpovědnost Office pec pečlivost plán plánování Plzeň pojištění práce prostředí příspěvek rozvoj samostatnost specialist specialista společnost společnosti sport stravenky stravování vhodné výkon vzdělání znalost anglický anglický jazyk české díl dovolené jazyk list materiál náplň národní nástroj oblast oblasti oddělení Ostatní penzijní penzijní pojištění PR proces procesů případ report schopnost schopnosti situace stroj trh tvorba výkon práce výroby závod zkušenost