Práce: Elektro projektant M&R!

lokalita: Brno zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o. Odpovědět na inzerát

Využijte jedinečnou příležitost pracovat pro zajímavou mezinárodní společnost, významného evropského dodavatele řešení v oblasti průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů. V současnosti hledáme vhodného uchazeče na pozici:

Elektro projektant M&R!

Náplň práce:

  • Vypracování projektové dokumentace MaR nebo Elektro
  • Komunikace se zákazníkem
  • Specifikování přístrojů
  • Autorský dozor a případně koordinace stavby
  • Vyhotovení projektové dokumentace
  • Příprava podkladů pro výběrová řízení
  • Řízení zakázek

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na automatizační techniku
  • Znalost některého z CAE systému, nejlépe E-Plan, AutoCAD, InTools, apod.
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Dobrý přehled v technických normách
  • Schopnost pracovat v týmu i zcela samostatně
  • Aktivní řidič

Benefity:

  • Nabízíme
  • Roční výkonové prémie
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek zaměstnavatele na stravování
  • Příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění
  • Notebook, případně mobilní telefon
  • Jazykové kurzy
  • Perspektivu a stabilní zázemí velké zahraniční firmy
  • Prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Brno

Kontaktní osoba

Boháčová Petra

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.