Volné místo ve firmě G4S Secure Solutions (CZ), a.s.

Operátor monitorovacího centra

Lokalita Praha
Firma G4S Secure Solutions (CZ), a.s.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda od 18.000 Kč

O nás

G4S Secure Solutions (CZ), a.s.

Jsme světová jednička specializující se na outsourcing bezpečnostních služeb. Zajišťujeme komplexní bezpečnostní řešení po celém světě.

Co od Vás očekáváme:

Společnost G4S Secure Solutions (CZ), a.s. hledá nové zaměstnance na pozici Operátor monitorovacího centra.

Náplň práce:

  • dohled, administrace a kontrola provozovaných bezpečnostních technologií (GPS, elektronická zabezpečovací zařízení, systém řízení přístupů, průmyslové kamery)
  • pravidelná bezpečnostní administrace systémů
  • vyhodnocování bezpečnostních logů
  • identifikace rizik v systémech a návrhy řešení k jejich odstranění

Životopisy, prosím, zasílejte na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • dobrá znalost práce s PC (MS Word, MS Excel, Outlook, Internet…)
  • schopnost práce pod tlakem a zvládání krizových situací
  • schopnost vysoké pracovní koncentrace
  • pečlivost, spolehlivost
  • schopnost týmové spolupráce
  • čistý trestní rejstřík
  • povinnost písemně prokázat svou pracovní historii za posledních 5 let (v případě kratší praxe doložení zaměstnání od doby studia, neplatí pro absolventy)

Nabízíme:

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • práce ve 12ti hodinovém směnném provozu
  • stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti

  • Motol, Praha
  • VETAMIX s.r.o.
  • 12 200 – 16 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. ledna
  • Rumburk
  • First Call s.r.o.
  • 15 000 – 21 000 Kč
Zveřejněno: 24. listopadu
  • Rumburk
  • MediaCall, s.r.o.
  • 11 000 – 20 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 29. března
  • Vysočany, Praha
  • Callmatic s.r.o. "v likvidaci"
  • 19 000 – 24 000 Kč
Zveřejněno: 21. ledna
  • Holešovice, Praha
  • CreditPortal, a.s.
  • 10 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 1. března
  • Církvice, Kutná Hora
  • Libor Černohlávek
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 20. září
  • Moravské Budějovice
  • IBIS InGold, a.s.
  • 15 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 23. listopadu
  • Střížovice, Jindřichův Hradec
  • TECNOCAP s.r.o.
  • od 20 160 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 23. června
  • Ostrava
  • FG Energy s.r.o.
  • 20 160 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 14. března
  • Valašské Meziříčí
  • PARADIGMA Call Centrum, s.r.o.
  • 13 000 – 19 000 Kč
Zveřejněno: 7. ledna
  • Hradec Králové
  • Teleperformance CZ, a.s.
  • 12 200 – 17 200 Kč
Zveřejněno: 2. února
  • Kutná Hora
  • ADMINISTER, spol. s r.o.
  • 13 000 – 18 000 Kč
Zveřejněno: 11. května
  • Vlašim
  • A B U S C R s.r.o.
Zveřejněno: 23. května
  • Prosek, Praha
  • Centrální výběrová řízení a.s.
  • 26 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 27. listopadu
  • Dyje
  • SKLOCEMENT PLUS s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 10. prosince
  • Praha
  • LA CONCORDE s.r.o.
Zveřejněno: 7. prosince
  • Praha
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Ostrava-město
  • TSplus servis s.r.o.
  • od 8 000 Kč
  • České Budějovice
  • Bohemia Works, a.s.
  • od 105 Kč / hod
  • Mladá Boleslav
  • JOLIEN Consulting s.r.o., v likvidaci
  • od 100 Kč / hod
  • Praha
  • CAFE CLUB spol. s r.o.
  • od 1 500 Kč / den
  • Praha
  • Tomáš Valta
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 8. prosince

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Odbory - proč a jak je založit

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

absolvent AJ bezpečnost den elektro e-mail hodnocení IT mezinárodní náplň práce nové ohodnocení operátor pečlivost plat povinnost práce pracovní praxe řízení společnost společnosti spolupráce stabilní vysoké vzdělání zaměstnání znalost centra doby kamery kontrola mzdové náplň národní PC PR průmysl průmyslové případ přístup rok řešení schopnost systém technické technolog tým