Volné místo ve firmě Grafton Recruitment s.r.o.

Specialista Zákaznického Servisu

Lokalita České Budějovice

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Máte pro-zákaznické myšlení, aktivní znalost angličtiny a umíte dobře prioritizovat?

Hledáme Vás! Pošlete svůj aktuální životopis v angličtině!

Náplň práce:

  • denní kontakt se zákazníky
  • vyřizování dotazů a požadavků ze strany zákazníků
  • příprava faktur a dokladů pro přepravu
  • spolupráce s logistikou, kvalitou a plánováním výroby při zajišťování dodávek

POŽADAVKY:

  • miň. SŠ vzdělání
  • angličtina miň. na úrovni B2 (denní kontakt se zahraničními zákazníky)
  • výborné komunikační a organizační dovednosti
  • velmi dobrá znalost MS Office
  • předchozí zkušenost na obdobné pozici velkou výhodou

BENEFITY:

  • 13. plat
  • stravenky
  • penzijní pojištění
  • jazykové vzdělávání
  • příspěvek na kulturu/sport