Hledáme lidem práci Manpower

Elektronik - Opavsko

Lokalita Opava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máš technický backround a rád bys pracoval se špičkovými technologiemi pro významný výrobní závod? Chceš dělat opravdu zodpovědnou práci?

Do mladého kolektivu hledáme šikovné kandidáty na pozici elektronik. Bez vyhlášky 50 to nepůjde, ale zbytek Tě naučíme! Uvítáme i šikovné absolventy.

Popis pozice:

- preventivní údržba kritických systémů (např. vzduchotechnika, rozvody tlakového vzduchu, dusíku, čištěné vody)
- plánování údržby kritických systémů
- diagnostika poruch, práce se systémem kvality
- servis a oprava zařízení na svěřeném úseku
- komunikace s externím dodavatelem při řešení složitějších problémů

Profil kandidáta:

- máš vyhlášku 50, ideálně §7(není podmínkou)
- jsi ochoten pracovat na 12hodinové směny
- orientuješ se v technické dokumentaci
- jsi časově flexibilní, zodpovědný a nebojíš se práce

Nabízíme:

- především zajímavou a zodpovědnou práci
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- příspěvek na životní/ penzijní připojištění
- benefity karta (příspěvek na wellness, sport a zdraví)
- možnost využívat podnikovou chatu k rekreaci
- vstřícné kolegy, kteří ti rádi pomohou a poradí

  • Liberec
  • DGS Druckguss Systeme s.r.o.
  • 32 000 – 36 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 9. listopadu
  • Žamberk
  • Bühler CZ s.r.o.
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 19. května
  • Kopřivnice
  • TATRA METALURGIE a.s.
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 14. září
  • Tawesco s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 2. prosince
  • Plavy
  • Kümpers Textil s.r.o.
  • 23 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 6. prosince
  • Česká Třebová
  • CZ LOKO, a.s.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 8. srpna
  • Karlovy Vary
  • AEM service s.r.o.
  • 14 600 – 16 000 Kč
Zveřejněno: 2. dubna
  • DAKOWEST Logistic s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Nové Strašecí
  • DD PROPERTY, s.r.o.
  • od 16 000 Kč
  • Plzeň
  • Okresní soud Plzeň - jih
  • 16 980 – 24 780 Kč

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pojďte zjistit vše o konkurenční doložce. Jaké podmínky musí být v konkurenční doložce uvedeny, jaká je minimální částka, kterou vám zaměstnavatel musí měsíčně vyplácet, za jakých podmínek můžete od konkurenční doložky odstoupit a mnohem více. Konkurenční doložka vzor je vás k dispozici zdarma.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

absolvent AJ benefit benefity elektro event flexibilní hledám IT kandidát komunikace kvality možnost náplň práce nová nové penzijní připojištění plán plánování podnik pojištění pozice práce připojištění příspěvek řízení směny sport stravování technik technologie zdraví diagnostika poruch dokument dovolené externí karta kolektiv kov náplň odpovědný oprava penzijní PR problém profi řešení servis systém technické technický technika technolog údržba výrobní závod životní