Programátor/ka (C# .NET)

Pracovní poměr práce na plný či zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Kolín
Firma Plantyst s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 60.000 – 90.000 Kč
Kontakt Marek Glinský, zobrazit tel. číslo

Aktuálně hledáme programátora/programátorku pro vývoj v cloudové platformě MS Azure. Ideální kandidát by měl mít zkušenosti s navrhováním, kódováním a testováním aplikací. Měl by umět dobře kódovat v jazyce C# a měl by se orientovat ve vývoji webových aplikací.

Náplň práce:

  • Kódování dohodnutých úprav
  • Realizování změn v rámci projektů
  • Navrhování strategie vývoje naších aplikací
  • Konzultační činnost
  • Podpora pro servisní support

Naše požadavky na kandidáta:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Minimálně 5 let zkušeností s programováním
  • Zkušenosti s vývojem v C#, .Net Framework
  • Výhodou je znalost dalších programovacích jazyků jako například TypeScript
  • Schopnost pracovat s databázemi SQL, výhodou je znalost nonSQL
  • Základní znalost MS Azure (není to však podmínkou)
  • Ochota učit se novým technologiím
  • Schopnost pracovat a komunikovat v týmu i samostatně

Nabízíme:

  • Práci s novými technologiemi
  • Notebook a mobilní telefon dle svých preferencí i pro soukromé účely
  • Vzdělávání (školení, certifikace, tech. support)– jsme silver partner Microsoftu
  • Možnost pracovat až 100 % mimo kancelář
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Jazykové kurzy – skupinové i individuální
  • Pravidelné firemní akce

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pak neváhejte a přihlaste se i pokud nesplňujete všechna kritéria.

Těšíme se na spolupráci!

Máte zájem o tuto nabídku?