Manager servisního střediska

Lokalita Česká Třebová
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Tereza Břetenářová, zobrazit tel. číslo

Hledáme nového parťáka na pozici Vedoucího servisních techniků, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující české firmy. Společnost se zabývá strojírenskou výrobou pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Česká Třebová

Popis pozice:

vedení servisních techniků cca 15 pracovníků

rozvoj servisu kolejových vozidel, občasné výjezdy ke klientům do východní Evropy

rozvoj systému služeb (poradenství, full-service)

aktivní podpora a rozvoj vztahů s externím zákazníkem (v ČR i zahraničí)

aktivní podpora a rozvoj vztahů se zahraničními servisními partnery

proaktivní přístup k procesům (dodržování, udržování, tvorba)

hospodaření se zdroji (lidské, finanční) v rámci definované strategie a rozpočtové politiky

Profil kandidáta:

technické vzdělání

zkušenosti s vedením pracovníků

samostatnost, iniciativnost, rozhodnost, komunikativnost

schopnost učit se novým věcem a být odolný vůči stresu

řp. Sk. B

AJ – mírně pokročilá znalost

Nabízíme:

Individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

13. mzdu, školkovné

26 dní dovolené

stravenky

služební automobil, telefon

příspěvky na ŽP nebo PP

Máte zájem o tuto nabídku?