Hledáme lidem práci Manpower

Technolog - až 40000 Kč nástupní mzda

Lokalita Olbramovice, okres Benešov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Baví Vás nové technologie a sestavování výrobních postupů?
Máte blízko k zemědělské technice a toužíte po tom, stát se součástí menší společnosti s rodinnou kulturou a převážně zahraničním odbytem?

Pak jste u nás na správné adrese.

Tradiční český výrobce a dodavatel zemědělských strojů, společnost s rodinnou kulturou a lidským přístupem, kde si váží svých zaměstnanců a společnými silami neustále posouvají věci kupředu.
Tak by se dal ve zkratce popsat náš přední klient. Společnost byla nedávno odkoupena novými majiteli a postupně se obléká do nového, slušivějšího kabátu. Otevírá se inovacím a zefektivňováním veškerých procesů. A v neposlední řadě se aktivně zajímá o spokojenost svých zaměstnanců.

Do svého zavedeného týmu technologů nyní hledáme novou posilu. Ať už jste zkušeným a otrkaným přeborníkem v oboru, nebo své zkušenosti teprve nabíráte či toužíte nebrat, určitě se nebojte zareagovat.

Nechybí-li Vám drive a chuť do práce, u nás se rozhodně neztratíte. :)

Popis pozice:

- tvorba technologických postupů a pokynů, implementace nových předpisů a jejich aktualizace příprava podkladů pro cenové nabídky
- stanovení spotřeby materiálu
- komunikace s oddělením konstrukce
- zajištění technické podpory výroby včetně technologických změn
- zapojení do zvyšování kvality a snižování nákladů
- práce v týmu

Profil kandidáta:

- SŠ/USO strojní
- znalost MS Office, počítačové znalosti
- orientace ve strojírenské výkresové dokumentaci
- zkušenost se svařováním ocelových konstrukcí ( výhodou )
- zkušenost s povrchovými úpravami ( výhodou )

Nabízíme:

- Atraktivní mzdové ohodnocení
- Dotované stravování v areálu společnosti
- Seberealizaci v rozvíjející se společnosti s mezinárodním přesahem
- Plnou podporu vedení pro vaše nápady

  • Jablonné nad Orlicí
  • BAUER SPEDITION, spol. s r.o.
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. dubna
  • Lanškroun
  • MUDr.Jitka Filipová Fi - DENT
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Ostrava
  • DENIP, spol. s r.o.
  • 19 000 – 22 000 Kč
  • Domažlice
  • ROC - Galvanik s.r.o.
  • 18 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 16. dubna
  • Poříčí nad Sázavou
  • Jindřich Všetečka
  • od 23 000 Kč
  • Třeboň
  • Střední škola rybářská a…
  • od 29 490 Kč
  • Nová Včelnice
  • TEBO, a.s.
  • 27 000 – 30 000 Kč
  • Veselí nad Moravou
  • Vignemale s.r.o. "v likvidaci"
  • 16 400 – 17 500 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Benešov, Mnichovice, okres Praha-východ, Praha

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

AJ Bor český den EU hledám hodnocení HR IT kandidát komunikace kvality mezinárodní mzda nabídky náplň práce nové Office ohodnocení postup pozice práce SOU spokojenost společnost společnosti stravování svařování technologie úprava vedení zaměstnanců zkušenosti znalost znalosti areál dokument lidský materiál mzdové náklad náplň národní obor oddělení počítač podpory PR proces procesů profi předpis příprava přístup součást spokojen stav stroj technické technolog tvorba tým výrobní výroby zahraniční země zemědělské zemědělský zkušenost