Hledáme lidem práci Manpower

Operátor výroby - obědy zdarma

Lokalita Nymburk
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Nabízíme pozici operátora výroby do jednosměnného provozu v Nymburce.

Práce pouze pondělí až pátek.

Máme více volných míst a můžete nastoupit ihned.

Společnost vyrábí chladiče na míru nejenom v oblastech zpracování potravin. Chladící systémy nymburské továrny jsou dodávány po celém světě. Chladí i lyžařskou halu v Dubaji.

Popis pozice:

  • Montáž a kontrola při výrobě jednotlivých dílů chladičů
  • Nejedná se o pásovou výrobu
  • Práce s technickou dokumentací
  • Každá zakázka je jiná, rutina vás nečeká
  • Občas může být práce fyzicky náročnější
  • Jednosměnný provoz, pokud bude práce hodně přecházíme na dvousměnný provoz

Profil kandidáta:

  • SOU technického směru bez zkušeností – rádi vás zaučíme, nebo ZŠ a zkušenosti z výroby (sváření, pájení, montáž)
  • Manuální zručnost – občasná práce s jemnými komponenty
  • Učenlivost – každá zakázka je jiná, ale vše vás rádi naučíme
  • Pečlivost a důslednost

Nabízíme:

  • Mzda 26 000 Kč/měsíc
  • Možné navýšení mzdy po zkušební době
  • Obědy zdarma
  • Týden dovolené navíc – 25 dnů
  • Příspěvek na dopravu
  • firemní akce – vánoční večírek, letní grilování
  • nástup ihned / dle domluvy

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Poděbrady, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Mladá Boleslav

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

AJ akce den IT kandidát měsíc mzda mzdy náplň práce operátor pečlivost pozice práce příspěvek SOU společnost týden týden dovolené navíc zdarma zkušenosti Zruč dar díl dokument dovolené firemní kontrola náplň navíc oblast operátor výroby PR profi systém systémy technické večírek výroby výše zkušební zkušenost